2021'de RX 580 neden pahalı?

Arkadaş ayda 500-600 TL para kazandıran kartın bu fiyata satılmasının nesi garip onu da anlamıyorum. 1 kuruş para kazandırmayan çöp kartlar bile 2-3 bin TL olmuş. Haydi bu site sahte ama çok rahat 5-6K eder sıfırı. LHR olan ve olmayan 3060 Ti'lar arasında bile 4000 TL fiyat oynuyor. Madencilik nedir hiç duymadıysanız şaşırmanız normal.

5-6 bine satabilir miyiz? Ben de satayım satılıyorsa.

5000 TL civarına satarsın ama 8 GB modeliyse.

Arkadaşlar, konu başlığından da anlaşılacağı gibi. 2021 bitecek ve RX580 hala pahalı. Elimde aşağıda linkini bıraktığım kartın aynısı var.
Simdi ben bunu satsam. RTX 2060 alsam daha mı iyi?

Mining nedeniyle stok olmayışı,fırsatçılar,ekonomi vb...

Teşekkürler hocam, ancak satarsam ve kartı bozarsa alan arkadaş, paramı iade edeceksin vesaire derse ne olacak? Bir tanıdığımız yaşamıştı, endişeliyim açıkçası.
Aynısını ben de yaşadım. Mutlaka yanınızda denesin gerekirse 2-3 saat. Ciddi alıcı olduğunu anlayın. İsteksiz duruyorsa satmayın.

Arkadaş ayda 500-600 TL para kazandıran kartın bu fiyata satılmasının nesi garip onu da anlamıyorum. 1 kuruş para kazandırmayan çöp kartlar bile 2-3 bin TL olmuş. Haydi bu site sahte ama çok rahat 5-6K eder sıfırı. LHR olan ve olmayan 3060 Ti'lar arasında bile 4000 TL fiyat oynuyor. Madencilik nedir hiç duymadıysanız şaşırmanız normal.

5000 TL civarına satarsın ama 8 GB modeliyse.

Aynen ben biraz inceledim bu madenciliği. 4 GB olanlar kazıda zombi moda giriyormuş. Ama 8 GB olanlar daha güzel kazı yapıyormuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı