2021'de Windows XP kullanan var mı?

Ben 2002 de toplanmış emektar pc de kullanıyorum özellikleri imzada enteresan sorunları olabiliyor xp'nin mesela ekran kartımı görmesine rağmen kullanmamakta ısrar ediyordu format attım format atmak ölüm ama düzeldi :D

Sadece merakımdan soruyorum. Hala Windows XP kullanan var mı?
Evet dostum, dün 64 bit Win XP kurdum ve hâlâ keyif veriyor. Tek eksiklik, chrome için reklem engelleyici bulamamak çünkü 49 sürümü, ve bir de saat ileri olmadığı halde XP sertifika sorunu sebebiyle bazı siteleri açamamak. Fakat mozilla firefox 52 sürümünde adguard reklam engelleyici ekledim ve kısmen sorun çözüldü. Hâlâ XP kullananlar herhalde "ağır abi" olsa gerek :))

Evet dostum, dün 64 Bit Win XP kurdum ve hâlâ keyif veriyor. Tek eksiklik, Chrome için reklem engelleyici bulamamak çünkü 49 sürümü, ve bir de saat ileri olmadığı halde XP sertifika sorunu sebebiyle bazı siteleri açamamak. Fakat Mozilla Firefox 52 sürümünde AdGuard reklam engelleyici ekledim ve kısmen sorun çözüldü. Hâlâ XP kullananlar herhalde "ağır abi" olsa gerek :))

Eski sürümleri yaz AdBlock için ben sanal makinede Vista için Firefox eski AdBlock sürümünü kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı