2021'de Xbox One S alınır mı?

LiL PRZ

Kilopat
Daha fazla  
1500 TL bütçem var.2.el Xbox One S almak istiyorum. Oyun olarak PES FIFA UFC NBA tarzı oyunları oynarım büyük ihtimalle 2021 de konsol almak mantıklı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
1500 TL bütçem var.2.el Xbox One S almak istiyorum. Oyun olarak pes FIFA ufc NBA tarzı oyunları oynarım büyük ihtimalle 2021 de konsol almak mantıklı mı?

Hocam bütçe neye yetiyorsa alınır PS 2'ye yetiyorsa PS 2 bile alınır X box One S alacaktım ama sonra PS4 aldım fiyat olarak avantajlı bir konsol al kullan Game Pass'te al kafan rahat ama çok uzun ömürlü olmaz sadece gmaepass e Forza 5 geldiğinde uzun bir süre onka akarsın ama sizi sıkmamak bakımındna Max bence 3 yıl dyaanır sonra oyunları yetersiz kalacaktır ve kolları çok pahalı birini yanlışlıkla kırarsanız tanesi 800 TL o yüzden bende One S yerine PS tercih etmiştim.

PS 2'ye yetiyorsa PS 2 bile alınır
PS2'yi ne yapıcak peki? Çerçeveletip duvara assın nostaljik bir hava olsun diye mi?
Game Pass'te al kafan rahat ama çok uzun ömürlü olmaz
Uzun ömürlü olmaz derken? Microsoft çıkaracağı yeni oyunlarını gamepass'e getireceğini söyledi. Sen PS üzerinde 300-400-500₺ verirken Gamepass'i olanlar aylık çok cüzi bir fiyata o oyunları oynayacak.

PS2'yi ne yapacak peki? Çerçeveletip duvara assın nostaljik bir hava olsun diye mi?

Uzun ömürlü olmaz derken? Microsoft çıkaracağı yeni oyunlarını Game Pass'e getireceğini söyledi. Sen PS üzerinde 300-400-500₺ verirken Game Pass'i olanlar aylık çok cüzi bir fiyata o oyunları oynayacak.

PS'nin tadını hiçbir şey vermez ayrıca sadece yeni çıkan PS4 oyunları 400 TL ve o oyunları Xbox sana oynatmaz.

1500 TL bütçem var.2.el Xbox One S almak istiyorum. Oyun olarak PES FIFA UFC NBA tarzı oyunları oynarım büyük ihtimalle 2021 de konsol almak mantıklı mı?
Alınır

PS2'yi ne yapacak peki? Çerçeveletip duvara assın nostaljik bir hava olsun diye mi?

Uzun ömürlü olmaz derken? Microsoft çıkaracağı yeni oyunlarını Game Pass'e getireceğini söyledi. Sen PS üzerinde 300-400-500₺ verirken Game Pass'i olanlar aylık çok cüzi bir fiyata o oyunları oynayacak.

Biliyorum ama sürekli Game Pass'ten illakş sıkılır genel olarak indie oyunlar geliyor büyük oyunkarda gekiyor ama ara sıra illa bir yerde oyun alması gerek almaz ise Game Pass sıkar diyorum anlamıyorsun herhalde oyun konusu sıkıntı değilse alınırda bu cihaza kaç sene acaba oyun gelecek onu düşünerek söyle kendi kararım ama ben olsan üstüne ekler temiz bukabilirsem PS 4 alırım. Xbox kontrollerini sevmiyorum bide bir last of us gow oynayamıyacak

PS 1 olanlar var ne dediğimi gayet iyi anladığını düşünüyorum.

Dediğim gibi o kadar özel oyun oynucağımı düşünmüyorum pes FIFA gibi oyunları daha fazla oynarım bazen de Game Pass'ten oynarım. Bir de 2 el alacağım için alırken nelere dikkat etmeliyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı