2021'de YouTube'a Tatil VLOG'u Çekilir mi?

Barış Dinç

Hectopat
Yer
BAYRAKLI
Daha fazla  
Selamlar Adım, Barış Dinç Doğduğumdan beri İzmir Bayraklı'da yaşıyorum [12,5 Yıldır] ve uzun zamandır 2017'den beri YouTube üzerinden OBS Studio - Bandicam - Photoshop CS6 Gibi programların eğitimini alıyorum, %40 profesyonel diyebileceğim bir bilgi topluluğum var.
Yaşım 12 olmasına rağmen sizce YouTuber olabilir miyim? Genellikle kaliteli bir mikrofon eşliğinde 5-10 Video çekerek az buçuk 120-130 Abone elde etmeyi düşünüyorum [100 Abone'den sonra YT Sizi her 5 Videoda bir önerilenlere koyar].
Sonrasında şehrimin düşük bütçeli fakat Türkiye'deki sayılı plajlarından olan İzmir Gümüldür'de bulunan Menderes bölgesindeki Özdere isimli sahip beldesinde tatil vlog benzeri bir şey çekerek onuda profesyonel Editlerle güzel bir video haline getirebilirim.
Örneğin Sabah 06:20'de evden çıkış 07:00'da İZBAN'a biniş [İzmir Banliyo Sistemi, Metro] 07:35 Cumaovası'na varış 07:45'de 775 Hattı'na otobüse biniş 09:20'de Özdere'de iniş.
Bu aşamaları toplam 45DK'Lık bir video yapabilir miyim 2021 Yaz aylarında cidden yolculuk boyunca geçtiğimiz yerler çok Mistik ve Enerjik insanlarla dolu Metro yolculuğunda metro saman tarlalarından geçiyor köprülerin altındanda geçiyor.
Bakın abartmıyorum cidden abartmıyorum Özdere'de kum sıcaklığı +80-85 dereceye Deniz Sıcaklığı 27 dereceye Hava sıcaklığı 40 hissedilen bazınden 60'lara çıkıyor [2019 Temmuz ayında Özdere'ye giderken cantada 2-3 kat pamuğa sarılı olmasına rağmen kırılmayan termometre Özdere'de çantadan çıkarınca patladı [Termometre 65 derecelikti].
Otobüsle denizin dibindeki dağların üstünden gidiyoruz oraların kokusu falan bi başka gerçekten güzel o hatlara verilen otobüslerin içi de çok bakımlı.

Sizce böyle bir yerden çok güzel editlerle tatil Vlog'u çıkarabilir miyim:
O zaman kullanabileceğim malzemeler: [şu an elimde değiller]
GoPro 3-4-5 [Plastik su geçirmez kılıflı].
Rude marka Yaka Mikrofonu
2×20.000 Mah Powerbank
Deniz için birtakım yiyecekler

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden olmasın ki? Sen denemekten vazgeçme yeter. Zaman ve uğraş ister ama sonunda başarabilirsin. YouTube gibi platformlarda artık çok fazla içerik üreticisi var ama farklı içeriklere de her zaman talep var. Böyle böyle başlayıp kendini geliştir. Zamanla farklı içerikler de üreterek istediğin hedeflere ulaşabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı