2021'den beklentileriniz neler?

Pandeminin bitmesi imkansız sonuçta şuan ki durum 1 kişiden yayıldı yani aramızdaki 1 kişinin sorumsuzluğu gene salgını başlatacak. 2021'den beklentim mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir yıl olması.

%80 diyebilirim oylar hızlı erimeye başladı yaptırımlarda 2021 sonuna doğru uygulanacak yaptırımlar uygulanmadan seçimi yapmaları lazım sana tam tarihide veriyorum 2021 Haziran ayı içerisinde bahçeli atacak pası malum kişiye oda aziz milletim diyerek açacak kutuyu ama beklediği şey çıkmayacak.

O aziz kişi bir ek para der bir seçim zamanı para verir yine kazanır ki.

Bende umuyorum yani en büyük 5 şehir kaybettiler özellikle ekonominin sıkıntı gösterdiği şehirlerde bir kayıp yaşadılar.

Şunu söyleyebilirim malum kişi gittiğinde hiçbir yere kaçamayacak dünyanın nefretini kazandı artı cem uzan ülkeye dönecek sürgün edilmiş bütün değerli insanlar ülkeye kesin dönüş yapacak 2 sene önce bir odada birbirleriyle kavga etmeden tutamıyacağın adamlar şu an ülkeyi bu gittikten sonra nasıl toparlarız diye planlar yapıyor Almanya nasıl hitlerden sonra akıllanıp toplandıysa Türkiye'de toplanabilir benim inancım var bir Almanya oluruz demiyorum ama Polonya, İtalya Danimarka, ayarına gelebiliriz.
Bende umuyorum yani en büyük 5 şehir kaybettiler özellikle ekonominin sıkıntı gösterdiği şehirlerde bir kayıp yaşadılar.

Ellerinde Bursa ve Balıkesir dışında işe yarar şehir kalmadı.

Şunu söyleyebilirim malum kişi gittiğinde hiçbir yere kaçamayacak dünyanın nefretini kazandı artı cem uzan ülkeye dönecek sürgün edilmiş bütün değerli insanlar ülkeye kesin dönüş yapacak 2 sene önce bir odada birbirleriyle kavga etmeden tutamıyacağın adamlar şu an ülkeyi bu gittikten sonra nasıl toparlarız diye planlar yapıyor Almanya nasıl hitlerden sonra akıllanıp toplandıysa Türkiye'de toplanabilir benim inancım var bir Almanya oluruz demiyorum ama Polonya, İtalya Danimarka, ayarına gelebiliriz.

Ellerinde bursa ve Balıkesir dışında işe yarar şehir kalmadı.

Bir Güney Kore olsak yeter be.

Geri
Yukarı