2022 antwerp major altın çıkartma pahalanır mı?

ismsekerr

Centipat
Çıkartma kapsülü açtım ve Tabsen'ın altın çıkartması çıktı. 2019'un rastgele altın bir çıkartmasına bakınca fiyatlar havada uçuşuyor. Bekletsem pahalanır mı, ortalama ne kadar olur, bekletmeye değer mi?

Uzun süre bekletmek gerekir hocam. Uzun sürede bayağı artacağını düşünüyorum, özellikle oyuncu kariyerini sonlandırırsa aşırı derecede artar. Şu an kısa vadede fiyatı düşebilir kapsüller indirimde olduğu için. YTD 😂

Uzun süre bekletmek gerekir hocam. Uzun sürede bayağı artacağını düşünüyorum, özellikle oyuncu kariyerini sonlandırırsa aşırı derecede artar. Şu an kısa vadede fiyatı düşebilir kapsüller indirimde olduğu için. YTD 😂
50 tl artmış, en iyisi satmak. O kadar sene bekleteceğim de satacağım da enflasyon falan filan uğraşılmaz. :D Yine de 1 hafta bekleyeceğim.

50 TL artmış, en iyisi satmak. O kadar sene bekleteceğim de satacağım da enflasyon falan filan uğraşılmaz. :D yine de 1 hafta bekleyeceğim.

Kasalar pazara çıktı ve fiyatları yavaş yavaş düşüyor. Yaz indirimlerine kadar satmam lazım sizce daha fazla düşmeden satayım mı yoksa bekliyim mi 1-2 hafta daha?

Kasalar pazara çıktı ve fiyatları yavaş yavaş düşüyor. Yaz indirimlerine kadar satmam lazım sizce daha fazla düşmeden satayım mı yoksa bekliyim mi 1-2 hafta daha?
Eğer uzun süre bekletmeyeceksen bir an önce satman gerekiyor. Uzun süre bekletine 4000 olsa ne yazar, enflasyon var. Sat gitsin bence, daha çok düşmeden.

Yeni konular

Geri
Yukarı