2022 dünya kupası resmi taraftar şarkısı

495477

Hectopat
Makaleler
2
2022 dünya kupası resmi taraftar şarkısı yayınlandı. Şarkı ismi Tukoh Taka. Nicki Minaj, Maluma ve Myriam Fares yapmış şarkıyı, içkiye ve gece hayatına izin vermeyen Katar'ın böyle bir klibe ses çıkarmaması oldukça garip 😀. Dinlediğim en kötü dünya kupası şarkısı olabilir, bir Waka Waka ya da La La La değil. Bana zaman fark etmiyor ama, ben yine gider Shakira'nın yaptığı dünya kupası şarkılarını dinlerim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video açılmıyorsa buradan dinleyebilirsiniz.

Video kullanılamıyor
Bu video, FIFA adlı iş ortağına ait olan ve iş ortağının bu web sitesi veya uygulamada gösterilmesini engellediği bir içerik barındırıyor
sebebi ne ki?

Hocam konudan biraz alakasız olabilir. Ama yeni konu açmak istemedim. Türkiye bu yıl dünya kupasında yok mu?
Play-off elemeleri oynamaya hak kazanan milliler, deplasmanda Portekiz'e 2-1 mağlup oldu ve 2022 Dünya Kupası'na gitme şansını kaybetti. Buna göre; Türkiye A Milli Takımı bu sene Dünya Kupası'nda yer almayacak.

Oha! Diyorum. Katar aşmış olayı. Son on yıldır orta doğu ve arap coğrafyasında yaşanan muhafazakar atakları düşününce çok cesurca bir hareket.

Şarkı kalitesi? Leş tabi. Ama fazlası da gerekmiyor.

Geri
Yukarı