2022 yılında bilgisayar almak için hangi siteyi tercih ederdiniz?

merttgl

Decapat
Daha fazla  
2022 yılında kaliteli ve problemsiz bir bilgisayar almak için hangi siteyi tercih ederdiniz?

Araştırabilirsiniz! Şikayet var gibi birçok sitede ve YouTube'da birçok kişinin bazı firmalar tarafından kandırıldığını, başka ürünler veya hasarlı ürünler ve eski sistemleri yeni sistemler gibi gösterip yeni sistem alacak kişilerin dolandırıldığını öğrenince ( kanıtlı resimler, videolar. vs. ile kanıtlanmış ) sistem satın alıp kullanan tecrübeli kişilerin yardımıyla bu sorunun en aza indirilmesi için yaptığım bir çalışma. Sizde bu çalışmalara destek olun. Birçok kişi bu durumdan mustarip! Sadece 1 dakikanızı umutları yıkılan insanların artmaması için ayırın. Satın aldığınız sistem varsa iyi veya kötü tecrübelerinizi paylaşın.

Toplama tercih ederim ancak youtuber indirimleri oluyor o zaman alırım hazır sistemleri. Toplama içinde bu siteden destek alabilirsiniz.

2022 yılında kaliteli ve problemsiz bir bilgisayar almak için hangi siteyi tercih ederdiniz?

Araştırabilirsiniz! Şikayet var gibi birçok sitede ve YouTube'da birçok kişinin bazı firmalar tarafından kandırıldığını, başka ürünler veya hasarlı ürünler ve eski sistemleri yeni sistemler gibi gösterip yeni sistem alacak kişilerin dolandırıldığını öğrenince ( kanıtlı resimler, videolar. vs. ile kanıtlanmış ) sistem satın alıp kullanan tecrübeli kişilerin yardımıyla bu sorunun en aza indirilmesi için yaptığım bir çalışma. Sizde bu çalışmalara destek olun. Birçok kişi bu durumdan mustarip! Sadece 1 dakikanızı umutları yıkılan insanların artmaması için ayırın. Satın aldığınız sistem varsa iyi veya kötü tecrübelerinizi paylaşın.

İtopya, GameGaraj, Sinerji Bilgisayar, Gaming Gen TR.
Bu sitelerden hangisinde daha f/p bilgisayar varsa onu alırdım.

Vatan Bilgisayar? Oturma organımla güldüm yemin ederim 😂 İtopya +respect. Sanırsam ailen vatancı da o yüzden.
Oturma organına sahip çık aslanım.😏 Her yerde İtopya yok malesef. Vatan Bilgisayar'ı tercih ediyorsam bir sebebi vardır. Arkadaş siteden bahsetmiş gerçi yeni gördüm. İtopya'dan da alınabilir ama ben (mecbur olmadığım sürece) internetten toplayacağıma mağazaya gitmeyi tercih ederim.

YouTuber'larda sınırlı sayıda gerçekten güzel oluyor. Onun haricinde pek bir site bilmiyorum. Ama Trendyol gibi yerlerde markasını bilmediğin Izoly gibi PC'lerden alma nedeni ise 4 GB ekran kartı yazıyorlar ama sürümleri vs. eski olduğu için 2 GB ekran kartı gibi çalışıyor.

Geri
Yukarı