2022 yılında Cloud 2 alınır mı?

Bütçe
1200
Ben Cloud 2 G PRO X Cloud Alpha HS50 Pro kullandım ve aralarından en iyisi Cloud 2 tek eksigi yazılımı yok onu da aratmıyor zaten tak çalıştır Razer kulaklık alacaktım araştırmalarım çogu kişi memnun değil çogu siteye baktım.

Ben Cloud 2 G PRO X Cloud Alpha HS50 Pro kullandım ve aralarından en iyisi Cloud 2 tek eksigi yazılımı yok onu da aratmıyor zaten tak çalıştır Razer kulaklık alacaktım araştırmalarım çogu kişi memnun değil çogu siteye baktım.

Yani şimdi HyperX mi alayım Razer set yapıyordum ama önemli olan kalite çoğu kişiye sordum Razer al dediler ama 1200TL'den 900TL'ye düşünce düşünüyorum HyperX'i eski bir model olduğu için biraz uzak duruyorum ama ne yapayım bilmiyorum beni uzun yıllar götürecek yayıncılık için iyi bir mikrofona sahip ve ses kasma konusunda iyi olması lazım Razer bu konuda gerçek 7.1 desteği sağlıyor fakat HyperX Cloud 2 de sanal 7.1 var siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz.

Bu bütçelerdeki hiçbir kulaklık gerçek 7.1 vermiyor hepsi sanal zaten hiçbirinden memnun kalmazsın ve sesleri karıştırıyorlar 7.1 olayı gösteriş başka bir şey değil zaten bütün oyuncular stereo olarak kullanıyor kulaklıkları Cloud 2 eski bir model diyorlar ama niye hala en iyilerden birisi bunu söyleyenler ezbere konuşuyorlar benim arkadaşlarımın hepsi Cloud 2 kullanıyor bende Razer set yapacaktım ancak çoğu kişi memnun değil Razer kulaklıklardan forumlarda okuyorum ve araştırdım o yüzden tekrardan eski kulaklıgım Cloud 2'ye geçeceğim bende.

Bu bütçelerdeki hiçbir kulaklık gerçek 7.1 vermiyor hepsi sanal zaten hiçbirinden memnun kalmazsın ve sesleri karıştırıyorlar 7.1 olayı gösteriş başka bir şey değil zaten bütün oyuncular stereo olarak kullanıyor kulaklıkları Cloud 2 eski bir model diyorlar ama niye hala en iyilerden birisi bunu söyleyenler ezbere konuşuyorlar benim arkadaşlarımın hepsi Cloud 2 kullanıyor bende Razer set yapacaktım ancak çoğu kişi memnun değil Razer kulaklıklardan forumlarda okuyorum ve araştırdım o yüzden tekrardan eski kulaklıgım Cloud 2'ye geçeceğim bende.

Şu anda hangi kulaklığı kullanıyorsunuz ve bana kesin öneriniz HyperX Cloud 2 midir?

Çoğu kişinin yaşadığı geçmeyen dip ses sorunları yeni çıkan Cloud2'lerde de arttı, bende yaşadım. Blackshark V2 varken C2 alınmaması gerektiğini düşünüyorum. Kaliteli mikrofon, rahatlık ve hafiflik için V2, sadece FPS oyunu oynayanların Cloud 2 seçmesini düşünüyorum. İkisini de kullanmış biri olarak müzik+oyun için kesinlikle V2.

Bu arada ek olarak şunu söyleyeyim: Corsair HS80 ve Sennheiser oyuncu kulaklıklarının mikrofonu dışındaki kulaklıkların mikrofonu ile yayın yapılmaz.
Oyuncu kulaklıklarının mikrofonu sadece iletişim için.

Bu arada ek olarak şunu söyleyeyim: Corsair HS80 ve Sennheiser oyuncu kulaklıklarının mikrofonu dışındaki kulaklıkların mikrofonu ile yayın yapılmaz.
Oyuncu kulaklıklarının mikrofonu sadece iletişim için.

Çok çok çok profesyonel bir şey aramıyorum ama yine de kaliteli olsun istiyorum HyperX Cloud 2 de bu mümkün mü?

Yeni konular

Geri
Yukarı