2022 yılında iPhone XR veya iPhone 11 alınır mı?

saul g00dman

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar, şuan iPhone 8 kullanıyorum hem bataryasından hem de bir kaç sebepten daha ötürü telefonumu üst model iPhone’la değiştirmeye karar verdim. 2022 yılında iPhone XR veya iPhone 11 alınır mı? Ne kadar götürür bu telefonlar beni? Bataryaları üzer mi? Artıları eksileri nedir??

Son düzenleme:
2021 Ocak ayında baya incelemeden sonra 6200 TL'ye sıfır XR almıştım hala kullanıyorum. Şuan alacağın fiyata bağlı. Piyasadaki bir çok telefondan iyi durumda. Şarjı 1 günü çıkarıyor. Açmadığı uygulama program yok. Hala stabil. Bu telefonu kaza kırıma uğramadıkça 3 yıl daha kullanırım. Ekran ve kasa oranı 11 ile aynı ama XR de tek kamera var. Birde ekran yapısı farklı sanırım.

2021 Ocak ayında baya incelemeden sonra 6200 TL'ye sıfır XR almıştım hala kullanıyorum. Şuan alacağın fiyata bağlı. Piyasadaki bir çok telefondan iyi durumda. Şarjı 1 günü çıkarıyor. Açmadığı uygulama program yok. Hala stabil. Bu telefonu kaza kırıma uğramadıkça 3 yıl daha kullanırım. Ekran ve kasa oranı 11 ile aynı ama XR de tek kamera var. Birde ekran yapısı farklı sanırım.
Teşekkürler hocam, mantıken seneye iPhone XR yazılım güncellemesi kesilicek deniliyor 5. yılı olacağı için, ama iPhone 6S bile kaç yıldır alıyor. Yani bence de rahat 3 yıl kullanılabilecek bi’ telefon.

Teşekkürler hocam, mantıken seneye iPhone XR yazılım güncellemesi kesilicek deniliyor 5. yılı olacağı için, ama iPhone 6S bile kaç yıldır alıyor. Yani bence de rahat 3 yıl kullanılabilecek bi’ telefon.
Sanmıyorum seneye kesileceğini daha gider. 0 fiyatına baktım 11 küsür diyor o saçma ama. Temiz ikinci elini uygun fiyata bulunursa alınabilir.

Ekranlar aynı olması lazım RAM, işlemci ve kamera dışında fark yok heralde. Batarya kısmında 200 mAH fark var. Birbirine çok yakın cihaz kamera farkı sizi etkilemiyorsa XR alıbilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı