2022 yılında Ryzen 5 3600 ve GTX 1660S sistem toplanır mı?

Kenan33

Femtopat
Daha fazla  
Selamünaleyküm umarım iyisinizdir. Neyse konumuz 2022 yılında hala.
Ryzen 5 3600.
GTX 1660 Super.
16 GB RAM bilgisayar toplanır mı? Performans düşüklüğü yaşatır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Toplanır tabii ki. Cs, valo, pubg, apex, fornite vs. gibi oynuları rahatlıkla oynarsın. Yeni nesil çıkan ve çıkmatka olan oyunlarıda oynarsın ancak yüksek ayarlarda oynayamazsın. Ama eğer bütçene ekleme yapabiliyorsan RTX teknolojisine geçmeni öneririm.
Siz hangi oyunları oynuyorsunuz hocam?

Selamünaleyküm umarım iyisinizdir. Neyse konumuz 2022 yılında hala.
Ryzen 5 3600.
GTX 1660 Super.
16 GB RAM bilgisayar toplanır mı? Performans düşüklüğü yaşatır mı?

Toplanabilir fakat RTX 3050 ile GTX 1660S arasında fiyat farkı yoksa RTX 3050 daha iyi olur onun haricinde AMD olaraksa RX 6600. performans düşüklüğü yaşamazsınız.

Toplanır tabii ki. Cs, valo, pubg, apex, fornite vs. gibi oynuları rahatlıkla oynarsın. Yeni nesil çıkan ve çıkmatka olan oyunlarıda oynarsın ancak yüksek ayarlarda oynayamazsın. Ama eğer bütçene ekleme yapabiliyorsan RTX teknolojisine geçmeni öneririm.
Eğer 3050'ye geçerse işlemciyide bir tık arttırmalı.
Eğer 3050'ye geçerse işlemciyide bir tık arttırmalı.
Diyelim ki ben rtx 3050 almaya karar verdım rahat işlemci öneriniz nedir?
düşünce fikriniz için teşekkürler
Uzun zamandır cs go pubg rainbow oynuyorum,yeni çıkacak oyunlar İÇİN sistem yetmıyor artık yenı yıla böyle sistem yükseltmesi yapalım dedik 🙂
Toplanabilir fakat RTX 3050 ile GTX 1660S arasında fiyat farkı yoksa RTX 3050 daha iyi olur onun haricinde AMD olaraksa RX 6600. performans düşüklüğü yaşamazsınız.
Teşekkürler dostum

Geri
Yukarı