2022 yılında Switch yerine Nintendo Wii U alınır mı?

Wii hepsinden ucuz gerçekten de hem kütüphanesi de efsane.

Peki sizce Wii U ve Switch ikilisinden hangisini tercih etmeliyim?
Bütçe yok ise temiz ve siyah renk Wİİ U alın derim.

Teşekkürler

Fakat sizin gönlünüzden hala klasik Wii-3DS kombinasyonu geçiyor gibi :)
Evet hocam hatta Wİİ-DS Daha clas olur lakin 3DS için çok güzel oyunlar mevcut.

DS ailesinden bir cihaz alacak olursam klasik DS/DS Lite veya DSi almam 3DS modellerinden birini alırım çünkü 3DS’in de kendine has iyi oyunları var
Hocam yada Ps vita slim almalısınız efsane bir cihazdır ve 3DS’e göre oynayabileceğiniz daha fazla oyun var.

Hocam yada Ps vita slim almalısınız efsane bir cihazdır ve 3DS’e göre oynayabileceğiniz daha fazla oyun var.
Psp 3000’im hala çalışır vaziyette olduğundan Vita düşünmüyorum hocam

En son geçen sene GBA emülatörü yüklemiştim, keyifli konsol

Hocam selam bu sefer sana farklı bir sorum olacak, sence bu sıralar Switch alınır mı yoksa yeni nintendo konsolu beklenir mi? Biliyorum nintendo yeni bir konsol falan duyurmadı ama switch de 6 senelik olacak artık, bence yakında yeni konsol gelir gibi. Ne düşünüyorsun?

Son düzenleme:
Psp 3000’im hala çalışır vaziyette olduğundan Vita düşünmüyorum hocam

En son geçen sene GBA emülatörü yüklemiştim, keyifli konsol

Hocam selam bu sefer sana farklı bir sorum olacak, sence bu sıralar Switch alınır mı yoksa yeni nintendo konsolu beklenir mi? Biliyorum nintendo yeni bir konsol falan duyurmadı ama switch de 6 senelik olacak artık, bence yakında yeni konsol gelir gibi. Ne düşünüyorsun?
Hocam sıfır alınmaz çünkü çok pahalı.
2.el alınmalı switch ve alınacak ise lite modeli alınır bana göre. Nintendo yeni konsol çıkartıcak kesin.

Yeni konular

Geri
Yukarı