2022 yılında Xbox Series S alınır mı?

Mehmetzzs

Decapat
Yaklaşık 1 ay sonra konsol alacağım. Bu konulardan çok anlamam fakat 4K takıntım falan yoktur. Xbox Series X alma imkanım da var fakat FPS bakımından falan çok fark yok sanırım sadece birisi 1080p diğeri 4K herhalde. Onun yerine Series S alıp kalan parayı biriktirmeyi düşünüyorum Series X ve S arasındaki farkları yazabilecek varsa çok sevinirim. PS4-PS5 yazacak arkadaşlar için oyun fiyatları çok pahalı minimum 200-300TL civarından başladığı için çok düşünmüyorum ve yakın zamanda Microsoft birçok oyun şirketini satın aldığı için Game Pass tarafına daha çok oyun gelecek diye Xbox düşündüm. Yazacak arkadaşlar için şimdiden teşekkürler.

Eğer her oyunu 120 Hz oynamak istiyorum diyorsanız Series S her oyunu 120 Hz de çalıştırmayabilir. Ama 60 FPS sizin için yeterli olursa alabilirsiniz. Aşağıya denediğim oyunları yazdım.

Series S'in 1080P 120Hz de çalıştırabildiği oyunlar: Rocket League, Gears 5, COD Warzone, Rainbow Six Siege, Fortnite.

120Hz de çalıştıramadıkları: Forza Horizon 5, Pubg, Apex Legends.

Series S'i 6,5 aydır kullanan biri olarak söylüyorum alınır. Fiyatını bilmiyorum ama gayet iyi bir konsol. Xbox Series S + 2K monitör çok iyi gider. Series X alma imkanınız varsa neden almayasınız ki. Eğer imkan varsa alabilirsiniz X ama S alabiliyorsanız zorlamaya gerek yok. S çok rahat idare eder.

Son olarak X almaya karar verdim. Bilgisayarım aşırı kötü olmadığı için(1050 Ti ekran kartıvb) günlük işlerimi bilgisayardan yapıp, Valorant gibi rekabetçi oyunları bilgisayardan oynayıp hikayeli oyunları ise konsoldan oynamayı planlıyorum. Aldığım zaman incelemesini paylaşacağım. Fikrini belirten herkes için teşekkür ediyorum.

Series S'i 6,5 aydır kullanan biri olarak söylüyorum alınır. Fiyatını bilmiyorum ama gayet iyi bir konsol. Xbox Series S + 2K monitör çok iyi gider. Series X alma imkanınız varsa neden almayasınız ki. Eğer imkan varsa alabilirsiniz X ama S alabiliyorsanız zorlamaya gerek yok. S çok rahat idare eder.
Dostum bende 2K monitör + ultrabook kullanıcısıyım. Series S 2K tatmin ediyor mu ? Yani 2K'da 60Fps çalıştırıyor mu çoğu oyunu ? Bundan dolayı 1 aydır alıp almamakla kararsızım.

Dostum bende 2K monitör + ultrabook kullanıcısıyım. Series S 2K tatmin ediyor mu ? Yani 2K'da 60Fps çalıştırıyor mu çoğu oyunu ? Bundan dolayı 1 aydır alıp almamakla kararsızım.
Hocam 2K monitörüm olmadığı için 1080p oynuyorum ama beni inanılmaz tatmin ediyor. Belki PS3'ten geçtiğim içindir ama bence ondan değil. Yani devrim niteliğinde resmen. Çok iyi. Yani aklına gelen her oyunu kasmadan oynayabilirsin. Forza Horizon 5'i çıktığı gün indirdim görüntüler muazzam. Battlefield için de bu geçerli. Her oyun çok iyi.

Son olarak X almaya karar verdim. Bilgisayarım aşırı kötü olmadığı için(1050 Ti ekran kartıvb) günlük işlerimi bilgisayardan yapıp, Valorant gibi rekabetçi oyunları bilgisayardan oynayıp hikayeli oyunları ise konsoldan oynamayı planlıyorum. Aldığım zaman incelemesini paylaşacağım. Fikrini belirten herkes için teşekkür ediyorum.
kanka Series X aldıysan kullandıysan fikirlerini söyler misin?👉🏼👈🏼

Geri
Yukarı