2022 YKS'ye gireceklere başarılar

Lanet sınavda son 1 saat kala öyle bir tuvaletim geldi ki yemin ediyorum ağlayacaktım. Türkçeden 37, Matematikten 12, Sosyalden 18, Fenden de 1 soru işaretledim. Eve gelince internetten cevaplara baktım. Türkçe, Sosyal zaten tam beklediğim gibi de tuvaletim gelmese Matematikten 4-5 soru daha işaretleyebilirdim bir ona üzüldüm.

Lanet sınavda son 1 saat kala öyle bir tuvaletim geldi ki yemin ediyorum ağlayacaktım. Türkçeden 37, matematikten 12, sosyalden 18, fenden de 1 soru işaretledim. Eve gelince internetten cevaplara baktım. Türkçe, sosyal zaten tam beklediğim gibi de tuvaletim gelmese matematikten 4-5 soru daha işaretleyebilirdim bir ona üzüldüm.
Fenden 5 soru çözerdin en az biraz baksaydın. Benim kuzen bakmamış zaman kalmadığı için kızdım. 3 saate yakın süre var.

Hocam bazı insanlar nefes almayı cidden bilmiyor. Odaklanmasan bile mecbur olarak duymak zorunda kalıyorsun
Haklısınız ama elden bir şey gelmez. Ben öğrencilerime o yüzden her zaman şunu derim, zor koşullarda deneme çözmeye alışın diye. Sınav anında ne olacağı bilinmiyor çünkü. Ben sınava girdiğim sene arka sıramda oturan kız hastaymış sanırım, sınav boyunca burnunu çekmişti.

@429905 dış seslere pek odaklanmamaya çalışın. Odaklanırsanız sınav tamamen bitebilir.

Zaman paniği yaptığım sırada tamamen kulaklarımı kapadım keşke biraz daha erken panikleseydim son 1 saate 40 50 soru okudum ama çoğunu yapamadım. O kadar kötü bir sıraya denk geldim ki anlatamam havadar bir sınıf kapı ve pencereler açık esiyor bende tam pencere önüydüm güneş geliyor diye kapatmama izin verdiler perdeyi kapattım bu sefer esmeye başladı sınav sırasında perde kafama çarpıyor kağıdın önüne falan geliyordu izin aldım pencereyi kapattım perdeyide kapattım biraz daha rahatladım.
(Kısa süre) sonra o panikle beraber bir de sıcak bastırdı üstümdekileri sıksam yarım pet su çıkardı net.

Haklısınız ama elden bir şey gelmez. Ben öğrencilerime o yüzden her zaman şunu derim, zor koşullarda deneme çözmeye alışın diye. Sınav anında ne olacağı bilinmiyor çünkü. Ben sınava girdiğim sene arka sıramda oturan kız hastaymış sanırım, sınav boyunca burnunu çekmişti.
Artık oldu bitti. Alışık olduğum için dershaneden kamyondur araba sesine odaklandım. 80 soru çözdüm sorulara filan bakmayacağım neyi doğru yaptım ya da yanlış yaptım diye. Spor yapıp kafamı dinlemek istiyorum.

Hocam bazı insanlar nefes almayı cidden bilmiyor. Odaklanmasan bile mecbur olarak duymak zorunda kalıyorsun. Ben yine odaklanıp 80 soru çözdüm. Normalde dershane sınavlarına geç girip erken çıkan insanım. 1.5 saate sınavım bitiyordu TYT olarak.

Sınıfta çok öyle art niyetli yoktu birisi sınav ortalarına doğru ağlamaya başladı arkamdan sonra burnunu çekiyordu ama çok dikkat dağıtıcı değildi genelde kalem sesleri beni rahatsız etti oldum olası kurşun kalem sesini sevmem kulak tırmalıyor.

Bakma kardeşim, gerçekten soruların zaten hepsini hatırlayamazsın. Bir ay boyunca şunu ne yapmıştım, bunu ne yapmıştım diye için içini yersin. Bir ay kafanı dinle, o kadar süre çalıştınız sonuçta. Tercih zamanı gelince de konusunu açarsanız tercih işine de elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Fenden 5 soru çözerdin en az biraz baksaydın. Benim kuzen bakmamış zaman kalmadığı için kızdım. 3 saate yakın süre var.
Yok hocam sınavda görmediğim soru olmadı da aşırı tuvaletim geldiğinden Matematiğe odaklanamadım. Fen zaten yapamıyorum o yüzden ondan yana bir keşkem yok ama işte Matematiği biraz daha yapabilirdim gözümde bir iki soru kaldıydı.

Ya millet Türkçe zor diyor sürekli. Acaba yaptıklarım yanlış mı diye kafam karışmaya başladı. Şu cevapları ne zaman yayınlarlar.

Ya millet Türkçe zor diyor sürekli. Acaba yaptıklarım yanlış mı diye kafam karışmaya başladı. Şu cevapları ne zaman yayınlarlar.

Lise 5 de Türkçe cevapları var derece öğrencisi tarafından yazılmış doğruluğu tartışılır tabii ama yine de karşılaştırma yapmak isterseniz bakabilirsiniz ben bakmadım pek mutlu ayrılmadım zaten sınavdan e değiştirme şansım da yok, gerek yok.

Geri
Yukarı