2022'de GTA:SA oynamayı kolaylaştıracak mod önerisi

Zinederon

Kilopat
Yer
Ordu, Fatsa
Daha fazla  
Merhaba, bu aralar tekrar GTA:SA oynamak istiyorum. Aradığım 2 tane mod var.

1) GTA V'deki gibi bir yeri işaretlediğimizde yolu gösteren bir mod.

2) Çok kastırmayacak, gölgeden falan çok oyunun daha net grafiklere sahip olmasını sağlayacak bir mod.

Modları normal GTA:SA için arıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

2) Çok kastırmayacak, gölgeden falan çok oyunun daha net grafiklere sahip olmasını sağlayacak bir mod.

Modding tr ye bir göz atabilir siniz.

Harita işaretleme var mı? Bilmiyorum ama çoğu GTA 5 özelliğini ekliyor. Grafik değil sadece özellik ekler. İşinize yarayabilir. Grafik modunu da araştırıyorum. Bulunca haber vereceğim :)

Bu modu da eskiden kullanıyordum. Çöp sistemimde çok rahat çalışıyordu ve oyuna çok iyi bir netlik getiriyor. Tam istediğiniz gibi. Şiddetle tavsiye ederim :)

Harita işaretleme var mı bilmiyorum ama çoğu gta 5 özelliğini ekliyor. Grafik değil sadece özellik ekler. İşinize yarayabilir. Grafik modunu da araştırıyorum. Bulunca haber vereceğim :)

Bu moduda eskiden kullanıyordum. Çöp sistemimde çok rahat çalışıyordu ve oyuna çok iyi bir netlik getiriyor. Tam istediğiniz gibi. Şiddetle tavsiye ederim :)

Evet radarı da ekliyor ama çok kasturmaz mı bu mod? Klasör halinde geliyorsa içinden istediklerimi seçerim.

Harita işaretleme var mı bilmiyorum
Baktım bu arada harita işaretleme varmış :)
Evet radarı da ekliyor ama çok kasturmaz mı bu mod? Klasör halinde geliyorsa içinden istediklerimi seçerim.
Deneyin. Olmazsa farklı modlarda buluruz. Bir sürü mod var gta sa için :)

Bu moduda eskiden kullanıyordum. Çöp sistemimde çok rahat çalışıyordu ve oyuna çok iyi bir netlik getiriyor. Tam istediğiniz gibi. Şiddetle tavsiye ederim.

Evet bunu ben de kullanıyordum ama yansımalar çok abartı gelmişti. Başka öneri gelmezse bunu mecbur kullanacağım.

Diğer mod için de teşekkür ederim radarı içinden seçip koyarım.
@Dr Drake Ramoray Bir de nereden GTA:SA indirebilirim?

Son düzenleme:
Evet bunu ben de kullanıyordum ama yansımalar çok abartı gelmişti. Başka öneri gelmezse bunu mecbur kullanacağım.

Diğer mod için de teşekkür ederim radarı içinden seçip koyarım.
Şu anda artık steam den vs. satın alınmadığı için güvendiğiniz crack sitesinden indirebilirsiniz. Ban yerim diye paylaşmıyorum ama çoğu site linkleri birbirinden alıyor zaten.

Güncelleme:

Mobile'a mod arıyorsanız Bu moda bakabilirsiniz.
Screenshot_20220507-175854.png
Screenshot_20220507-181904.png

Şu listeme bakabilirsiniz. Bunların yanına oyuna tamamiyle GTAV GUI'si ekleyen HUDV'de kurulabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı