GTA:SA uçakları takla atıyor

TROLL1GAMER

Picopat
GTA:SA oynarken mesela Hydra uçururken burun kısmı yukarıya bakıyor, uçak da hep yukarıya gidiyor, sonra takla atıyor. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:

DaDsNN

Centipat
Uçak kullanmayı biliyorsunuz değil mi? Burnun aşağı bakması için numpadden kontrol ediliyordu sanırım.

madlyn

Picopat
W-A-S-D ek olarak Numpad 8-4-6-2(5 olabilir) kullanacaksın.Q ve E tuşları da kullanılabilir.

KS
TROLL1GAMER

TROLL1GAMER

Picopat
W-A-S-D ek olarak Numpad 8-4-6-2(5 olabilir) kullanacaksın.Q ve E tuşları da kullanılabilir.
Kullanıyorum 8 den motorları açıyorum + dan iniş takımlarını aç kapa yapıyorum olmuyor
Uçak kullanmayı biliyorsunuz değil mi? Burnun aşağı bakması için numpadden kontrol ediliyordu sanırım.
Evet biliyorum ne yapsam Olmuyo o yüzden yavaş yavaş süzülmek durumunda kalıyorum
Oyun orijinal mi? Oyun dosyalarını doğrulayın.
Orijinalini nereden bulucam

LAglace

Kilopat
Klavyedeki yön ok tuşlarıyla aşağı yukarı yapmayı denedin mi? Eğer öyle de olmuyorsa oyunda başka bir sorun vardır.

TR_mahmutpek

Hectopat
Oyun orijinal mi? Oyun dosyalarını doğrulayın.
yok crysis XD
GTA:SA oynarken mesela Hydra uçururken burun kısmı yukarıya bakıyor, uçak da hep yukarıya gidiyor, sonra takla atıyor. Ne yapmalıyım?
hydra ya ilk bindiğinde yeteri kadar yükseğe çık, yeterli yükseklikten sonra w (ileri) tuşuna basarken sürekli numpaddeki 8 tuşuna bas, bir süre sonra hep ileri gidecektir, normal yön tuşları ile uçağı kontrol edebilirsin. numpaddaki 8 tuşu çalışmazsa numlock açık-kapalı her iki durumu dene.

Yukarı