2022'de iPhone 6S veya iPhone 7 alınır mı?

7 alqcağım büyük bir ihtimalle 1800'e buldum ekran orijinali ile değişmiş test ettirebiliriz dedi parmak izi okuyucusu çalışmıyormuş ve pili %76 imiş hiç değiştirmemiş pilini aldığından beri. Sadece pilini değiştireceğim galiba cihazın. Yüksek MAh'lı kaliteli bir pil ort ne kadar tutar 200? Bir de 7'nin fiyatı iyi mi 32'lik cihaz.
Ekranın orijinal olduğunu sanmıyorum ayrıca parmak izi okuyucusunun bozuk olması kötü bir şey neden alıyorsunuz ki böyle sıkıntılı bir cihazı?

Ekranın orijinal olduğunu sanmıyorum ayrıca parmak izi okuyucusunun bozuk olması kötü bir şey neden alıyorsunuz ki böyle sıkıntılı bir cihazı?

Parmak izi benim için önemli değil ekranıda gidip test edebiliriz dedi çıkma ekran ile kendisi değiştirmiş değiştirirken parmak izini bozmuş.

Merhaba küçük bir mobil işletme sahibiyim günlük çok dık arama ve bildirimler geliyor gerek Facebook gerek WhatsApp SMS Instagram vs vs. bende artık ana telefonum üzerinden bu işi yürütemeyeceğimi anladım. Çok fazla bir bütçem yok. iPhone 6S ve 7'ye bakmaktayım. Bulunduğum bölgede 32/64lük kozmetik durumu normal/iyi 6sler 1000-1500 arasında iken 7'ler 2000-2500 arasında ve iki cihazda aynı sistem sürümüne yani iOS 15.5'e sahipler kullanacağım sadece Facebook, Instagram, WhatsApp, Telegram, konuşma, SMS, blog okuma vs aradaki yarı yarıya farka değer mi hangisini tavsiye edersiniz?

iPhone 7 alın hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı