2022'de iPhone 7 alınır mı?

Bütçe
3200

FURKAN CANN

Hectopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
A520M-K ANAKART / AMD RYZEN 5 3600 / GT 730 EKRAN KARTI / 8GB 2666MHZ RAM / 240GB KİNGSTON A400 SSD
Meslek
Elektrik - Elektronik teknikeri
Ben bundan 2 hafta önceye kadar iPhone 6 alınır mı diye konu açmıştım fakat o zaman bütçem azdı şu an biraz daha bütçem var ve iPhone 7 ediyor alınır mı artıları nelerdir, eksileri nelerdir? Yazarsanız sevinirim sadece WhatsApp ve Instagram için alacağım.

Son düzenleme:
Hayır. Redmi Note 8 Pro alsan daha iyi bin kat daha iyi :D
11 Bile eskidi hocam bana kalırsa. Ve 7 modelinin bataryası düşük boyutu düşük.
7 Plus kullanıcısıyım şarj anca yetiyor, ve ara ara takılmalar oluyor. İlla alacaksan 64-128 GB almalısın.
Ama ben 7 Plus kullanıcısı olarak Xiaomi geçmek istiyorum. Şu an pahalı zaten Android almanızı tavsiye ederim.

Telefon genel olarak ısınıyor, arkası aluminyum olduğu için bu sıcaklığı kılıfı takılı değilken rahatsız edebilir, pili bir günü çıkartmada iş görür -kullanmaya bağlı olarak-, ekran boyutu ise küçük telefon seviyorsanız rahatsız etmez -açıkçası en sevdiğim iPhone kasası olabilir-, bunun dışında kamerası da gayet işinizi halledecektir. Sosyal medya vs. için de iş görecektir.

Kısacası, hâlen ölmemiş ayakta olan bir model iPhone 7 ancak çok fazla şey de beklememek lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı