2022'de PS Vita alınır mı?

Ben de düşünüyordum da 1700'den aşağı temiz bulamadım. Bu para da verilmez 11 senelik konsola diyerek, üstüne az daha koyup Switch lite aldım; tertemiz, garantisi devam ediyor. Kendi oyunları aşırı pahalı evet, ne yapalım? Durur kenarda. Fifa aldım, mario kingdom vs. yazlıktayım, iyi oldu. ileride oyunlara ulaşmanın kolaylığı olursa da önümde oynayacak dolu oyun olmuş olur.

Sanırım PS3 mağazası da kapalı. Ps3,PSP ve ve PS Vita aynı mağazayı kullanıyordu ya da aynı altyapıyı. O yüzden mağaza kapanmış olabilir. PS Vita alınır çünkü mobil oyunlarla bence kapıştırilamaz. Bir tek pubg kapistirilabilir mobile anlaminda. Ama dediğiniz gibi PS Vita alacağıma Ps3 alırım çok daha iyi olur. Güzel konu güzel rehber.
PS3 mağazası açık.

Ben de düşünüyordum da 1700'den aşağı temiz bulamadım. Bu para da verilmez 11 senelik konsola diyerek, üstüne az daha koyup Switch lite aldım; tertemiz, garantisi devam ediyor. Kendi oyunları aşırı pahalı evet, ne yapalım? Durur kenarda. Fifa aldım, mario kingdom vs. yazlıktayım, iyi oldu. ileride oyunlara ulaşmanın kolaylığı olursa da önümde oynayacak dolu oyun olmuş olur.
Hayırlı olsun hocam,30 FPS olsa bile Fortnite öneririm.

PS3 mağazası açık.

PS3 mağazası açık psv ve PSP'ye bağlanarak oyun atılabilir, ama taşınabilir PlayStation'lardaki Store'a girince PSP'de PlayStation mağzasını kullandığınız için teşekkür ederiz bu servis artık kullanılamaz yazıyor.

Ben de düşünüyordum da 1700'den aşağı temiz bulamadım. Bu para da verilmez 11 senelik konsola diyerek, üstüne az daha koyup Switch Lite aldım; tertemiz, garantisi devam ediyor. Kendi oyunları aşırı pahalı evet, ne yapalım? Durur kenarda. FIFA aldım, mario kingdom vs. yazlıktayım, iyi oldu. İleride oyunlara ulaşmanın kolaylığı olursa da önümde oynayacak dolu oyun olmuş olur.

Eski sürüm cihaz ise CFW yapıp bedavaya oynardınız. Bir de hatırlıyorsanız hangi satıcıdan almıştınız?

Eski sürüm cihaz ise CFW yapıp bedavaya oynardınız. Bir de hatırlıyorsanız hangi satıcıdan almıştınız?
Lite için cwf yok, olacak gibi de değil, zaten orijinalden yanayım da keşke Nintendo'da biraz bizi düşünse, en azından eshop açsa ülkeye. Neyse, meşhur 2.el sitesinden aldım ama kişiyi şu an hatırlayamıyorum. Bireysel satıştı, bir firma değil.

Lite için cwf yok, olacak gibi de değil, zaten orijinalden yanayım da keşke Nintendo'da biraz bizi düşünse, en azından eshop açsa ülkeye. Neyse, meşhur 2.el sitesinden aldım ama kişiyi şu an hatırlayamıyorum. Bireysel satıştı, bir firma değil.

Hocam ben Nintendo Switch Lite'ye o parayı vereceğime Xbox One s/x alırdım ilk defa bir PS fanı olarak.

1660249247237.png

1660249264409.png

Görüyorsunuz toplasan 20.000 Switch satılmamış ülkelerde bile eshop var. Bizim ülkemizde şu haliyle bile en kötü 50.000 Switch satılmıştır.
Bence bu işin içinde başka bir iş var. Yoksa eshop açmak kolay.

1660249411656.png

1660249473931.png

Gerçi eshopa çok gerek var mı bilmem. Zaten oyunlar indirime girince aşağı-yukarı bizim ülkelerdeki fiyata yakın oluyor. Ama en azından bizim ülkemizde de resmi olarak bulunsa, resmi garantisi olsa, Türkçe dil desteği verse fena olmazdı.

Eki Görüntüle 1482666

Eki Görüntüle 1482669

Görüyorsunuz toplasan 20.000 Switch satılmamış ülkelerde bile eshop var. Bizim ülkemizde şu haliyle bile en kötü 50.000 Switch satılmıştır.
Bence bu işin içinde başka bir iş var. Yoksa eshop açmak kolay.

Eki Görüntüle 1482672

Eki Görüntüle 1482674

Gerçi eshopa çok gerek var mı bilmem. Zaten oyunlar indirime girince aşağı-yukarı bizim ülkelerdeki fiyata yakın oluyor. Ama en azından bizim ülkemizde de resmi olarak bulunsa, resmi garantisi olsa, Türkçe dil desteği verse fena olmazdı.

Tercih meselesi hocam 2 platformda, ama tek merak ettiğim PS Vita'dan nasıl Nintendo ve PS4'e geldik 😂😂😂

Geri
Yukarı