2022'de PS3 alınır mı?

salih123456789

Decapat
Daha fazla  
İlk defa konsol alacağım ve 2000 lira bütçem var. Oyun oynayacak bilgisayarım yok. Far Cry 3, Crysis, PES 2017 gibi oyunları oynamak istiyorum. Sizce alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 2020'de aldığımda da aynı sorular vardı.

Aldım, oynadım, sıkılınca benzer fiyata sattım. Şu an piyasası ne bilmiyorum ama bütçen dahilindeyse benim yaptığım gibi yapabilirsin temiz bir şey bulursan.

Edit: Kasası önemli ama. Fat kasa almamaya dikkat et sorun çıkarma oranı daha yüksek ve daha eski diye biliyorum. Slim ve Super Slim tercih edebilirsin.

Yeni çıkan oyunları oynamak gibi bir düşünceniz yoksa alınır. Yalnız 30 FPS ve düşük çözünürlükte oynayabileceksiniz.
Alırsanız kasa olarak en son model olan Superslim modelini tercih etmenizi öneririm.
Bana sorarsanız biraz daha para biriktirip PS4 almak daha mantıklı olacaktır.
Ayrıca aşağıdaki konuya da göz atabilrsiniz:

İlk defa konsol alacağım ve 2000 lira bütçem var. Oyun oynayacak bilgisayarım yok. Far Cry 3, Crysis, PES 2017 gibi oyunları oynamak istiyorum. Sizce alınır mı?

Hocam selam, aldınız mi bilmiyorum ama bence 2000'e az daha ekleyin ikinci el PS4 alin çünkü Plus sistemi var mesela yeni çıkacak 144 TL'lik oyun olan stray plusa gelecek ve PS4'e alternatif olarak Xbox One S de alabilirsiniz eğer bilginiz yoksa yardımcı olabilirim.

Geri
Yukarı