2022'de PS3 alınır mı?

Kerem.1

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu an PS3 2500 TL baktığım zaman bu fiyata GTA 5 vs oynatacak bir cihaz yok. PC alana kadar beni idare etsin diyorum. 1 yıl vs alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
2. el Xbox 360 alabilirsiniz bence daha ucuza daha çok oyun mevcut ayrıca unutmayın GTA 5 story aynayabilirsiniz fakat Xbox 360 ve PS3 de Online oynayamazsınız.

2500 lira altına GTA oynatacak bir bilgisayar ayarlanır, 6GB+ bellek ve 1GB ve üzeri ekran kartı olan çoğu bilgisayar PS3'ten hallice oynatabilir. Hem de PC olduğu için, daha geniş bir kullanım sunar.

Veya böyle bir şeye 300-500 lira arasında bir ekran kartı takılabilir:

Tabi bunlarla uğraşmak istemezsen tabi ki PS3 alınır, yakın zamanda güncel bir oyun geçmişin yoksa grafikleri yadırgamadan mis gibi çeşit çeşit oyunlar oynarsın.

Hayatımda sadece küçükken bi cs 1.6 oynadım bide zula oynadım mortal kombat olsun last of us olsun bu tür oyunları oynamadım bana yeterli olucagini düşünüyorum

Hayatımda sadece küçükken bi cs 1.6 oynadım bide zula oynadım mortal kombat olsun last of us olsun bu tür oyunları oynamadım bana yeterli olucagini düşünüyorum
Küçük bir liste paylaşiğim zamanında kendime yaptım.

Bu oyunlar her halde yeter bencede alınır 2000 TL çok pahalı ama letgo yada trendyol 2.el bölümüne bak orda iyi ps3ler var
IMG_20220118_145826.jpg

Geri
Yukarı