Çözüldü 2023 BMW 530D aracında video çekerken müzik bozuluyor veya duruyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ErenCivi

Decapat
Yer
Cumbria/England
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, 2023 BMW 5 series 530D xDrive aracında CarPlay'de müzik oynarken eğer normal kamera uygulamasından video çekersem müzik duruyor gidip Snapchat'ten çekince de ses bozuk çıkıyor, bunu nasıl düzeltebiliriz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Onun şöyle bir taktiği var, fotoğraf kısmında fotoğraf çekme kısmına basılı tutarsan video kaydı almaya başlıyor, sonra butonu sağa çekiyorsun, normal video kaydıymış gibi devam ediyor, müzik de kesilmiyor. Ben hep bu şekilde çekiyorum.
Cunku telefonda da muzik oynatirken kamerayi acarsaniz muzik durur. Carplay'de veriyi bu sekilde aliyor telefondan, telefondan bagimsiz bir yapi degil ki Carplay ya da Android Auto.

Onun şöyle bir taktiği var, fotoğraf kısmında fotoğraf çekme kısmına basılı tutarsan video kaydı almaya başlıyor, sonra butonu sağa çekiyorsun, normal video kaydıymış gibi devam ediyor, müzik de kesilmiyor. Ben hep bu şekilde çekiyorum.

Çözüm

Sağ ol kral harbi çalışıyor.

Geri
Yukarı