2023 seçimlerine dair

Mistyr

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Benim yaşım 24 ve muhalif biriyim, ama bunca yıldır inatla Erdoğan'ı seçen bu halka inat ben de gidip bu sefer Erdoğan'a oy vereceğim. Çünkü bu millete müstahak! Parti olarak ise muhalefete, yüksek ihtimal CHP'ye, belki de İYİ Parti'ye oy vereceğim... Erdoğan 2019'daki yerel seçimler sonrasında seçilen muhalefet belediye başkanlarına 'topal ördek' demişti ya, kendisi de belki öyle olur... Baktım ülkede her şey daha da kötüye gidiyor, zaten bir şekilde yurtdışına çıkmayı planlıyorum. Erdoğan seviciler yesinler birbirlerini ve daha da beter olsunlar inşallah! Gençlere ve yurtdışında yaşama imkanı olanlara ise kesinlikle bu yöntemi öneriyorum. Bu ülkeden, böyle bir halk/millet varken af edersiniz ama artık bir b*k olmaz!

Bu konu onaylanır mı, yorumlara kapatılır mı bilmiyorum ama sadece içimden gelenleri yazmak istedim. Hak verenler, eleştirenler olacaktır. Başım üstüne, elbet saygım var. Her şey gönlünüzce olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kime verecegim ben? CHP ile AKP aynı dediniz, Zafer devletçiliği savunuyor, ekonomiyi kurtarmaz dediniz. İyi parti... Sıcak bakmıyorum, iyi partiye. Söyleyin bana, kime?

Kime verecegim ben? CHP ile AKP aynı dediniz, Zafer devletçiliği savunuyor, ekonomiyi kurtarmaz dediniz. İyi parti... Sıcak bakmıyorum, iyi partiye. Söyleyin bana, kime?
İlk turda kime basarsan bas sana kalmış, ikinci turda kime basmaman gerektiğini biliyorsun zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı