2023 yılında iPhone 11 alınır mı?

Iphone 11'e o parayı verirsen enayisindir aga. Bu kadar fanboy olmaya gerek yok cihaz fiyatına göre kötü kesinlikle. 4 yıl olmuş çıkalı Samsung son seri cihazlarıyla ayni fiyatta ustelik o ekrana rağmen.

Arkadaşlar selam. iPhone 7 Plus kullanıyorum ve birkaç güne telefonu değişireceğim. Normalde 13 alacaktım fakat bazı farklı olaylardan dolayı bütçem o kadar yok. 11 alıp öğrenci evime TV çekeceğim. Sorum ise iPhone 11 beni 2-3 sene daha götürür mü? 2 sene daha güncelleme alacağını biliyorum yani iOS 17 ve 18'i alacak. Üstelik 7 Plus'tan buna geçmek bile beni epey rahatlatacaktır. 2-3 sene beni götürsün yeter sonra üst modellere geçme fırsatımız olur. Yorumlarınızı bekliyorum.
Sıfır olarak alınacak bir cihaz değil. İkinci el uygun bulunduğunda alınır. İkinci el iPhone 12 mini, 11 Pro bakman daha iyi olur.

Arkadaşlar selam. iPhone 7 Plus kullanıyorum ve birkaç güne telefonu değişireceğim. Normalde 13 alacaktım fakat bazı farklı olaylardan dolayı bütçem o kadar yok. 11 alıp öğrenci evime TV çekeceğim. Sorum ise iPhone 11 beni 2-3 sene daha götürür mü? 2 sene daha güncelleme alacağını biliyorum yani iOS 17 ve 18'i alacak. Üstelik 7 Plus'tan buna geçmek bile beni epey rahatlatacaktır. 2-3 sene beni götürsün yeter sonra üst modellere geçme fırsatımız olur. Yorumlarınızı bekliyorum.
Bütçeyi zorlama imkanınız varsa minimum iPhone 12 almanızı öneririm. iPhone 11 de fena değil ama alacaksanız sıfır almayın, sıfırı 25k'ya alınmaz çünkü. İkinci el almaya çalışırsanız daha mantıklı olur.

Geri
Yukarı