2023 yılında iPhone 8 Plus alınır mı?

Merhaba.
Başlıkta gördügünüz gibi.
Cevaplarınızı bekliyorum. İyi Sosyaller.
Kesinlikle alınmaz, sırf iPhone olsun diye ömrü bitmiş ve çıkmasından itibaren 5.5 Yıl geçmiş bir cihaza sahip olmak istemezsiniz. Annem ile ben çıktığı zaman almıştık ve telefonu 1 ay önce çöpe atıp ona da bana da 14 Pro Max aldık, telefon kendini resetliyor şarjı 4 saat zor gidiyor ve şebeke sorunu oluyordu. Ömrü dolduğu zaman yeni uygulama güncellemelerini almayacak ve telefon zaten çöp olacak.

8 Plus'a 8 bin civarı vermektense 7 bin civarına SE2020 alın. Ya da XR , XS max falan alın XR'ı 9-10'a bulursunuz XS MAX da 10-11 arası.

Kesinlikle alınmaz, sırf iPhone olsun diye ömrü bitmiş ve çıkmasından itibaren 5.5 Yıl geçmiş bir cihaza sahip olmak istemezsiniz. Annem ile ben çıktığı zaman almıştık ve telefonu 1 ay önce çöpe atıp ona da bana da 14 Pro Max aldık, telefon kendini resetliyor şarjı 4 saat zor gidiyor ve şebeke sorunu oluyordu. Ömrü dolduğu zaman yeni uygulama güncellemelerini almayacak ve telefon zaten çöp olacak.
Hocam nasıl bir şebeke sorunu vardı? Ben de 8 Plus kullanıyorum ve bende de şebeke sorunu var, sırf bu yüzden satmayı düşünüyorum. Demek istediğim yazılım ile alakalı bir şey mi, yoksa benim telefonun ömrü mü doldu onu anlamaya çalışıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı