2023 yılında iPhone 8 Plus alınır mı?

Hocam nasıl bir şebeke sorunu vardı? Ben de 8 Plus kullanıyorum ve bende de şebeke sorunu var, sırf bu yüzden satmayı düşünüyorum. Demek istediğim yazılım ile alakalı bir şey mi, yoksa benim telefonun ömrü mü doldu onu anlamaya çalışıyorum.
Telefon kullanımından dolayı. Sanırsam kronik zaten elden çıkar gitsin 4 kere yaptırdım hepsinde de bozuldu. Umarım iyi bir cihaz alırsınız.
Telefon hiçbir yerde çekmiyor arada çekiyor gibi gözüküyor fakat internet kullanamıyorsun arama yapamıyorsun.

Telefon kullanımından dolayı. Sanırsam kronik zaten elden çıkar gitsin 4 kere yaptırdım hepsinde de bozuldu. Umarım iyi bir cihaz alırsınız.
Telefon hiçbir yerde çekmiyor arada çekiyor gibi gözüküyor fakat internet kullanamıyorsun arama yapamıyorsun.
Tam olarak aynı problemi yaşıyorum hocam ya, bir kez tamir ettirdim fakat çok değişen bir şey olmadı, biraz daha iyi önceki haline göre. Baya eskidi zaten elden çıkarıp yeni bir şey almak daha iyi olur.

Bence onun yerine SE 2 ya da iPhone X alınır.
iPhone X almasın mümkünse oda A11 kullanıyor ve alev topu kullanmış birisi olarak tavsiye etmiyorum. Isınıyor cihaz ve ekran , face id gibi kronik sıkıntıları var. Telefon normal şekilde düşse çatlamasa çizilmese bile mürekkebi akabiliyor ya da yeşil çizgiler çıkabiliyor ekranda.
Bahsettiğim şeyler orjinal ekranda olan şeyler.

Geri
Yukarı