2023 yılında Palit GTX 1660 Super alınır mı?

Yer
İstanbul
Bu kartı almayı düşünüyorum alınır mı? RDR 2 Resident Evil Village oynamak istiyorum kendi kartım yetmiyor maalesef Ultra grafiklerde oynama meraklısı bir insan değilim medium high ayarlar bana yeterli geliyor yeterli mi bu kart bu oyunlar için?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Böyle bir test videosu var bu videodaki testler doğru mudur? Pek inanamıyorumda bu tarz şeylere kolay kolay.

Sistemim:
-i5 9400F.
-Corsair Vengeance RGB 2x8 3200MHz RAM.
-MSI H310M Pro VDH Plus anakart.

Arkadaşla konuştum pazarlık yapacağım 2750 2850 gibi fiyatlara indiririm tahminimce sistemimdeki en yüksek sistem isteyen oyun RDR 2 şu an daha da yüksek sistem isteyen bir oyun almam.

Alınabilir, 1080p için hâlâ uygun kart.
Kesinlikle alınır 1600 serisi uzmeyen bir seri genelde.
Hocam birde dalgalanma felan oluyormuş yaşarmıyım böyle bir sorun ? Benim monitorüm lg 24gn600-b amd freesync ürünümün amazon ve trendyol yorumlarında gysnc display ile acildigi soyleniyor doğrumu ? Teşekkürler.

Kesinlikle alınır 1600 serisi uzmeyen bir seri genelde.
Alınabilir, 1080p için hâlâ uygun kart.
Hocam tekrardan rahatsız ediyorum kusura bakmayın ikinci kez yazıyorum palit 1660s dalgalanma felan oluyormuş sanırım yaşarmıyım böyle bir sorun birde ışığı neden yanmıyor nerden yakılabilir ? Benim monitorüm lg 24gn600-b amd freesync ürünümün amazon ve trendyol yorumlarında gysnc display ile acildigi soyleniyor doğrumu ? Teşekkürler

Son düzenleme:

Geri
Yukarı