2023'te bilgisayar fiyatları çok artar mı?

Captain Levi

Hectopat
Makaleler
10
Yer
Paradis
Bu yıl mart ve nisan gibi masaüstü sistem toplamayı düşünüyorum fakat ekonomi durmadan gerilemeye devam ediyor şu anda bir bilgisayar toplayamam bu yıl bilgisayar fiyatları sizce çok artar mı?

Bu yıl mart ve nisan gibi masaüstü sistem toplamayı düşünüyorum fakat ekonomi durmadan gerilemeye devam ediyor şu anda bir bilgisayar toplayamam bu yıl bilgisayar fiyatları sizce çok artar mı?
Her sene olduğu gibi artar diye düşünüyorum. Bilgisayar toplayacaksanız ikinci elden tek tek toplarsanız piyasanın %30-40 daha düşük fiyatına getirebilirsiniz.

Haliyle yılbaşı gelince elbette fiyatlar arttı ve artmaya hızıyla devam edecek eğer biraz daha hızlı olabilirseniz çok zam almadan alabilirsiniz.

Usta şöyle söyleyeyim Haziran'da Xbox s series almayı düşündüğüm için fiyat takıbi yapıyordum 1 ay önce 8000 idi şu an 10000 sen düşün.

Geri
Yukarı