2023'te Galaxy S9 alınır mı?

Bütçe
4500 TL

aflowe

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Şu anda Redmi Note 8 kullanıyorum ve performansı oldukça düştü. Batarya ve şebeke sorunu var. Ben de S9'a geçmeyi planlıyorum. En önemli sorunum olan batarya konusunda beni tatmin eder mi? (Orta kullanımda ucu ucuna yetişmesi benim için iyi). Kendi telefonumda 3-4 saatte bir şarja takıyorum ve bu durum çok can sıkıcı oluyor. Ayrıca performans testlerine baktığımda Redmi Note 8'den daha iyi gözüküyor. Sizce bu telefon beni tatmin eder mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Şu anda Redmi Note 8 kullanıyorum ve performansı oldukça düştü. Batarya ve şebeke sorunu var. Ben de S9'a geçmeyi planlıyorum. En önemli sorunum olan batarya konusunda beni tatmin eder mi? (orta kullanımda ucu ucuna yetişmesi benim için iyi). Kendi telefonumda 3-4 saatte bir şarja takıyorum ve bu durum çok can sıkıcı oluyor. Ayrıca performans testlerine baktığımda Redmi Note 8'den daha iyi gözüküyor. Sizce bu telefon beni tatmin eder mi?

S10 alsan daha iyi olur. S10'ya da S9 hangisini alırsan al mutlaka rova batarya almanı tavsiye ederim.

Merhaba arkadaşlar. Şu anda Redmi Note 8 kullanıyorum ve performansı oldukça düştü. Batarya ve şebeke sorunu var. Ben de S9'a geçmeyi planlıyorum. En önemli sorunum olan batarya konusunda beni tatmin eder mi? (Orta kullanımda ucu ucuna yetişmesi benim için iyi). Kendi telefonumda 3-4 saatte bir şarja takıyorum ve bu durum çok can sıkıcı oluyor. Ayrıca performans testlerine baktığımda Redmi Note 8'den daha iyi gözüküyor. Sizce bu telefon beni tatmin eder mi?
Maalesef bataryası için geçiyorsanız üzecektir sizi. S serisi kronik ısınması var. Bana sorarsanız Redmi Note 8'den en az S10a geçilmeli. S9a geçecek bir fark yok ortada.

S9 sizi pek tatmin etmez 4500-5000 TL civarına bence şuan en mantıklısı Xiaomi Redmi 10 2022 128 GB Gri | EASYCEP.

Geçilir, ama çok fazla bir ömrü kalmadı, maksimum 2-3 yıl daha kullanılır.

Yeni konular

Geri
Yukarı