2023'te GTX 970 alınır mı?

Onların yazılımı hatalı değil mi?

Overclock yapmadığın ve driver ile çok oynamadığın sürece normal kullanımda çok nadir sorun çıkarıyor, şanslı isen kart sıfır WattMan hatası almadan çalışıyor. Temizini aldıktan sonra sıkıntı yok ama RX 570 temiz bulmak zor.

Sen şarkıları mix yapmıyor musun ya?

Yok ya isim soyadlarımız aynı sadece herkes öyle zannediyor hocam 😅.

Onların yazılımı hatalı değil mi?

Hayır değiller neden olsunlar.

Temizini aldıktan sonra sıkıntı yok ama RX 570 temiz bulmak zor.

Aslında çok da zor değil. Minig olaylarına daha çok 8 GB olan modelleri giriyor.
4 GB kutulu faturalı modellerini bu fiyat bandına temizi rahat bulabiliyorsun. Daha geçenlerde aldım bu kartı, 3GB GTX 970 yerine daha tercih edilesi bir kart.

Hayır değiller neden olsunlar.

Aslında çok da zor değil. Minig olaylarına daha çok 8 GB olan modelleri giriyor.
4 GB kutulu faturalı modellerini bu fiyat bandına temizi rahat bulabiliyorsun. Daha geçenlerde aldım bu kartı, 3GB GTX 970 yerine daha tercih edilesi bir kart.

Hocam GTX 970 3 GB diye bir model yok. Olsa bile fiyatı çok uygun değilse alınmaz 3 GB VRAM kime hangi oyuna yeter. Günümüzde 8 GB kartlar bile 1080P'de VRAM sıkıntısı çekmeye başladı.

Hocam GTX 970 3 GB diye bir model yok. Olsa bile fiyatı çok uygun değilse alınmaz 3 GB VRAM kime hangi oyuna yeter. Günümüzde 8 GB kartlar bile 1080P'de VRAM sıkıntısı çekmeye başladı.

Yanlış yazmışım orayı, takılman gereken yerin orası olmaması lazım. Ben de biliyorum o kısımları.
RX570 GTX 970'den iyi bir kartken gidip GTX 970 almayı mantıklı bulmuyorum ben.

Hatta RX580 de bulabilir ama kartı yormuş olabilirler, gerçi ne kadar takılır bilinmez.

Geri
Yukarı