GTX 970 vs GTX 1050 Ti

RYSO

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Benim elimde GTX 1050 Ti ASUS ROG STRIX var bunu Letgo'da gördüğüm bir ilana takas edeceğim GTX 970 oda üstüne 300 TL istiyor sizce deger mi?

Aralarında ₺300'dan daha büyük fark var bence. Kartın bozuk olup olmadığına iyi bakın.

Ben biraz şüphelendim açıkçası. Elinizdeki işinizi görüyorsa tutmanız taraftarıyım. Yoksa iyice testini yapmadan almayın sakın.

Pardonda ben mi yanlış anlıyorum yoksa 1050 Ti 970'den daha güçlü bir kart ayrıca bir tık yeni nesili fiyat olarak doğal olarak seninkinin pahalı olması gerekiyor kazıklanıyor olmayasın uyarayım dedim.

Pardonda ben mi yanlış anlıyorum yoksa 1050 Ti 970'den daha güçlü bir kart ayrıca bir tık yeni nesili fiyat olarak doğal olarak seninkinin pahalı olması gerekiyor kazıklanıyor olmayasın uyarayım dedim.

970 1050 Ti'dan çok daha güçlü kart.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ne?

1050 Ti ile 960'ı karşılaştırabilirsin ancak, GTX 970 1050 Ti'yi ezer geçer.

Geri
Yukarı