2023'te iPhone 6S alınır mı?

İlk defa telefon alacağım, 6S Plus'tan fazla beklentim yok. Sahibinden'den bir tane ilan buldum, pili değişmiş sadece. Sizce alınır mı?

Sorularım:
1- PUBG kaç FPS verir?
2- alınır mı?
3- PUBG kaç saat oynayabilirim?
4- Instagram, Facebook vb. kaç saat gider?

Numaralarla cevap verin.
Cevaplar için teşekkürler.

1-PUBG de 35-40FPS arası alırsın 2- 1 yıl idarelik olabilir ama uzun vadeli alınmaz 3-orijinal batarya ile 2, 5-3 saat Deji batarya ile 4, 5-5 saat 4-o konuda net bir şey diyemem.

İlk defa telefon alacağım, 6S Plus'tan fazla beklentim yok. Sahibinden'den bir tane ilan buldum, pili değişmiş sadece. Sizce alınır mı?

Sorularım:
1- PUBG kaç FPS verir?
2- alınır mı?
3- PUBG kaç saat oynayabilirim?
4- Instagram, Facebook vb. kaç saat gider?

Numaralarla cevap verin.
Cevaplar için teşekkürler.

Alınır:
1. PUBG'de ortalama 40 FPS civarında alırsın (düşük ayarlarda.)
2. 2023'te iş görebilecek bir telefon.
3. Batarya diyorsan maksimum 2-3 saat falan.
4. Bataryadan bataryaya değişir, net bir şey söyleyemem ama 1 günü çıkartmaz.

Ailemin hepsi Xiaomi artık görmekten bıktım
Onun için iOSa bakıyorum

Siz bilirsiniz ailenizin hepsi aynı paraya modern telefon kullanırken siz 3.5 saat şarjı giden 2 saatte şarjı dolan 6SE kalırsınız onlar 2 günde bir şarja takar siz günde 3 bende sizinle aynı kafadaydım 6S aldım ekran yanık çıktı iade ettim şarjı çok kötüydü ve çok ısınıyordu 7 Plus aldım şarjı rezalet oldu kapalıyken şarjı bitmeye başladım başlarım applea dedim Galaxy A13 aldım çok memnunum sizde 2.000 TL civarına Android'lere bakın Galaxy Note 5 bakın S7 bakın ama bence en az 1000 2000 falan koyup Redmi Note 8 veya A13 (ikisi de 2. el olarak) almanız sizi daha mutlu edecektir 4K'nın üstüne 1K da koyarım derseniz Redmi 10C (oyun için) galaxy A13 (kamera için) en mantıklı tercih olacaktır

Yeni konular

Geri
Yukarı