2023'te Nokia C3-00 kullanmak

kerosene

Picopat
Yer
Çanakkale
Daha fazla  
3 gün önce kendisini anneannemden dızladım orijinal telefon, annem almıştı zaten ona. Çok şükür internete giriyor. Opera mini içerisinde yüklü. Facebook sorunsuz giriyor, Twitter (X) girilmiyor "something went wrong" uyarısı alıyorum. YouTube giriyor ancak video oynamıyor siyah ekranda kalıyor. Nokia servisleri yüklü ama çalışmamakta. Direkt olarak MP3 yükleme sitelerinden şarkı yüklüyorum ama. Ext biçiminde yüklüyor. Yine de şarkıları oynatıyor. Bilgisayarımdan tema ve oyun indirip içine attım sorunsuz çalışıyor çok şeker. Aramada karşı tarafın sesi çok az geliyor, hoparlöre alıp sesi en kısık yapıyorum o zaman tadında oluyor. Mesajlaşmak klavyesi sayesinde çok güzel eski çakma tuşlu telefonumu eziyor ancak algılama problemi var mesela "a" tuşuna basınca "ıa" yazıyor. Mesajlarda oturum kısmı var Messenger hissi veriyor öbür telefona kıyasla kafam karışmıyor tekrar tekrar açmak zorunda kalıyordum. Arka kamerası 2.0 mega piksel gayet güzel. Genel olarak çok memnunum sadece klavyesinin algılaması sıkıntılı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Symbian ile pek birşey yapamazsın. (Kendimden biliyorum 5 tane ikonik nokia telefonum var.) Ama youtube istiyorsan JTube öneririm.
JTube
2.5.1 dene olmazsa. Lite 1.2.2 seçenekten dene.

2.5.1 deniyorum şuan sanırım indirip oynatıyor biraz kalite düşük. Teşekkür ettim. Bir de kablolu kulaklık takınca okumuyor yine hoparlörden çıkıyor neden olabilir?

Anneanneniz'den neden hiçbir işe yaramayan bir tuşlu telefonu dizladiniz anlamadım. Eğer iyi kullanılmış temiz bir telefon ise epey havalı bir cihaz. Klavyeli tuşlu telefon kalmadı zaten, iyi nostalji olur.

Anneanneniz'den neden hiçbir işe yaramayan bir tuşlu telefonu dizladiniz anlamadım. Eğer iyi kullanılmış temiz bir telefon ise epey havalı bir cihaz. Klavyeli tuşlu telefon kalmadı zaten, iyi nostalji olur.
Ona dokunmatik telefon verdiler ve benim telefonum yoktu o yüzden. (var olan da çakma tuşluydu sıcaktan bataryası erimişti.)
Evet iyi kullanmış.

Umarım güzel bir telefonun olur. Merakımı mazur gör, çakma tuşlu telefonun neydi?

Bu Nokia markalı sözde ahahaha. Kamera 4 tane gözüküyor ama 3'ü kapalı. Flaşı bayağı güçlü. Tarayıcısı var ama Google sonuçlardan ileri gitmiyor. 3 tane oyun vardı, Tetris, kutu itmece, yılan. Bir bana bir babaanneme almıştık, onunkine bir şey olmadı Çanakkale'de. Benimki Bursa'da dayanamayıp eridi. Dönüşte yeni batarya aldık dün halama verdik.

Bu Nokia markalı sözde ahahaha. Kamera 4 tane gözüküyor ama 3'ü kapalı. Flaşı bayağı güçlü. Tarayıcısı var ama Google sonuçlardan ileri gitmiyor. 3 tane oyun vardı, Tetris, kutu itmece, yılan. Bir bana bir babaanneme almıştık, onunkine bir şey olmadı Çanakkale'de. Benimki Bursa'da dayanamayıp eridi. Dönüşte yeni batarya aldık dün halama verdik.
Bende bunun bir değişik olanını geçen sene aldım, orijinal olduğundan şüpheliyim🥲 Neyse elinizde ki telefon gerçekten güzel, orijinal Nokia tuşlu telefonlara oyun bile iniyor, internette sorunsuz da girer.

Symbian çok potansiyeli olan bir yazılımdı bana göre. Dokunmatik versiyonunun emeklediği zamanlardaa desteği kesilince kaderide belirlenmiş oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı