2023'te S20 FE alınır mı?

Bütçe
12.000
Arkadaş bence kamerayla çok ilgilenmiyorsa S21FE daha mantıklı olur. Aralarında fiyat farkı var.

Evet kamerayla hiç ilgilenmiyorum dediğim gibi galerimde maksimum 5MB dosya var.

Hocam peki bir sorum olacaktır sırf 1 yıl için 6K gibi bir fark ödemek gerekli midir?

Hocam epey derken siteden bahsetmiştim 😀 ama yine de gerçekten büyük farklar var.
Salak değilim yahu anladım. 😀
Sadece kelime oyunu yapmıştım. 😶‍🌫️

Arkadaş bence kamerayla çok ilgilenmiyorsa S21FE daha mantıklı olur. Aralarında fiyat farkı var.
İkinci elde aşağı yukarı aynı fiyattalar. Konu sahibi de ikinci el bakıyor. Sıfır S21 alınmaz zaten. O fiyata S22 var.

Öncelikle S20 FE'nın özelliklerini vesaire çok beğeniyorum ancak 2020 çıkışlı bir telefon olduğu yazılım güncellemesi olayından korkuyorum .2 güvenlik güncellemesi daha var sanırım yani güncellemesi biten bir telefon alınır mı? Eğer ki alınmazsa S20FE 2023 yılında 12.000 TL gibi bir fiyat bandında ne önerirsiniz?

Aklımda POCO F4 ve F5 modelleri vardı onlar olur mu peki?
Kameradan büyük beklentileriniz yoksa Poco F4 veya F5 alın geçin. S21 FE de önerilir aslında ama batarya ömrü Poco F4 ve F5'e göre kötü.

Öncelikle S20 FE'nın özelliklerini vesaire çok beğeniyorum ancak 2020 çıkışlı bir telefon olduğu yazılım güncellemesi olayından korkuyorum. 2 güvenlik güncellemesi daha var sanırım yani güncellemesi biten bir telefon alınır mı? Eğer ki alınmazsa S20FE 2023 yılında 12.000 TL gibi bir fiyat bandında ne önerirsiniz?

Aklımda POCO F4 ve F5 modelleri vardı onlar olur mu peki?

Hocam yeni arayüz güncellemesini almayacak, bu yeni arayüz Samsung'da çok buyuk fark yaratacak. Ben olsam biraz daha ekleyip S21 FE ya da Samsung A34 alırdım.

Salak değilim yahu anladım. 😀
Sadece kelime oyunu yapmıştım. 😶‍🌫️

İkinci elde aşağı yukarı aynı fiyattalar. Konu sahibi de ikinci el bakıyor. Sıfır S21 alınmaz zaten. O fiyata S22 var.
Evet ikiside iyi kendisi bilir ama şöyle söyleyeyim S21 kamerada ve senin dediğin gibi performans kısmında biraz daha iyi S21Fe batarya ve daha yeni olması iyi.

Geri
Yukarı