2023'te S20 FE vs iPhone SE 2020

toprak şen

Centipat
Makaleler
1
Merhaba iPhone SE 2020 kullanıyorum pil sağlığı 82 kozmetik 8.9/10 dur sadece az 1 tane belli olmayan çizik var onun dışı sıfır gibi, garantisi yok değişeni yok, 64 GB sizce satsam kaça satarım? Ve sattım diyelim aradaki ekleyeceğim fiyata S20FE değer mi? Aslında IPhone'dan memnunum sadece değişikliğe gidip sıfır telefon kullanmak için.

Merhaba iPhone SE 2020 kullanıyorum pil sağlığı 82 kozmetik 8.9/10 dur sadece az 1 tane belli olmayan çizik var onun dışı sıfır gibi, garantisi yok değişeni yok, 64 GB sizce satsam kaça satarım? Ve sattım diyelim aradaki ekleyeceğim fiyata S20FE değer mi? Aslında IPhone'dan memnunum sadece değişikliğe gidip sıfır telefon kullanmak için.

Kullanıyorsanız iPhone SE2'den devam edin.

Bana kalırsa mantıksız, çünkü güncelleme almaya devam edecek bir cihaz yerine güncelleme ömrü bitmek üzere olan bir cihaza geçmiş olacaksın. Tabii ekran, kamera, ekran süresi ve yenileme hızı gibi pek çok artı özelliği de kendi cephene almış olacaksın orası ayrı.

iPhone kullanıyorsanız kullanmaya devam edin SE2 çok güzel bir cihazdır. Memnun değilseniz de değiştirebilirsiniz ayrıca biraz sizinle alakalı bir durum hocam. İşinizi görüyorsa sıkıntı yoktur.

Geri
Yukarı