2023'te Star Wars: Battlefront 2 oynanır mı?

Oynamak için Star Wars hayranı olmanıza gerek yok he tabii hayranı iseniz size daha bir tatlı gelir. Ben hiçbir star wars filmi izlemediğim halde oyunu gayet sevmiştim. Grafikleri hala taş gibi kesinlikle oynanır arkadaşında dediği gibi 2025 de bile oynanır :)

Oyuna güncelleme gelmiyorsa maksimum 1-2 ay sonra sıkılırım Battlefront 2 gibi skill kullandığımız oyun önerisinde bulunur musunuz?
Atmosferi iyi ama hocam oyuna güncelleme gelmemesini de geçtim PvP gireceksiniz karşıdaki adamların leveli 200-300 olacak. Girdiğiniz gibi düellolarda eriyeceksiniz. Oturup kafa yorarım diyorsanız alın. Onun harici PvE tercih edersiniz o da eğlenceli orası ayrı.

Atmosferi iyi ama hocam oyuna güncelleme gelmemesini de geçtim PvP gireceksiniz karşıdaki adamların leveli 200-300 olacak. Girdiğiniz gibi düellolarda eriyeceksiniz. Oturup kafa yorarım diyorsanız alın. Onun harici PvE tercih edersiniz o da eğlenceli orası ayrı.

Hocam oyunu seversem PvP'ye kafa yorarım. Benim asıl hoşuma giden adamları tutup aşa atmak silahla One tap atmak yerine skill i tutturabilmek. 30TL'ye düştüğünü gördüm şu an aldım, sabaha doğru yüklenir herhalde. İnş 60 FPS görür.

Star Wars: Battlefront 2, 2023'te oynanır mı?

Yeni bir Battlefront oyunu çıkmadıkça veya Star Wars bitmedikçe bu oyunun da bitmesi imkansız yani oynanır, özellik güncellemeleri gelmiyor ama arada hile, bug, oyun hatalarına karşı güncellemeler gelmeye devam ediyor.

Geri
Yukarı