2023'te Steam oyunlara zam yapar mı?

reqoltex

Femtopat
Daha fazla  
Almak istediğim bir sürü oyun var ama şu sıralar alamam. Seneye alabilirim ama zam gelir diye korkuyorum çünkü daha az oyun almak zorunda kalacağım. Sizce kendimi zorlamalı mıyım yoksa seneye de aynı fiyatta kalır mı?

+1 aynı soruyu bende soruyorum ve;

Rust sonbahar indirimin de 150 TL olur mu?

Bunun garantisini kimse veremez hocam. Steam Türkiye önerilen kur politikasını arttırdı. Şu an 6-7 TL'ye aldığımız oyunlar 100 TL civarlarında geziyor. Kendinizi zorlamayın ama kimse bunun kesin cevabını veremez maalesef.

Almak istediğim bir sürü oyun var ama şu sıralar alamam. Seneye alabilirim ama zam gelir diye korkuyorum çünkü daha az oyun almak zorunda kalacağım. Sizce kendimi zorlamalı mıyım yoksa seneye de aynı fiyatta kalır mı?

Hocam bunu kimse bilemez fakat dolar artar ise zam gelme olasılığı yüksek.

Oyunlara zam geldi zaten. Yeni çıkan oyunlara yahut DLC'lere dikkat edersiniz görürsünüz. Şimdilik eskilerin çoğunu revize etmediler.
Not: Kendinizi zorlayacaksanız oyundan evvel temel ihtiyaçlarınız için zorlayın. Zira 2023 daha sert geçeceğe benziyor.

Daha fiyatı güncellenmeyen oyunlar var.

Bir de Steam artık kur güncellemelerini daha sık yapacağını açıkladı. Ne zaman ne olacağı belli olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı