2023'te Xbox 360 almak mantıklı mı?

Soicef

Hectopat
Yer
Bilecik
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, oturduğum ilde bir tane Xbox 360 arcade kasa buldum fiyatı da uygun gibi geldi. Arcade kasa dedi arkadaş fakat Xbox 360 hakkında çok bir bilgi sahibi değilim. Niyetimde almak var fakat alırken nelere bakmalıyım falan bilmiyorum. Arcade kasa, yıl da olmuş 2023.

Xbox 360 alınır mı?

Zaten elden bakıp, test edip alacağım. Nelerine bakmalıyım?

Eski oyunlar için fiyatı makul ise alınabilir ancak şu zamanda giriş seviyesi bir bilgisayar bile o oyunları rahatça oynatır.

Merhaba, oturduğum ilde bir tane Xbox 360 arcade kasa buldum fiyatı da uygun gibi geldi. Arcade kasa dedi arkadaş fakat Xbox 360 hakkında çok bir bilgi sahibi değilim. Niyetimde almak var fakat alırken nelere bakmalıyım falan bilmiyorum. Arcade kasa, yıl da olmuş 2023.

Xbox 360 alınır mı?

Zaten elden bakıp, test edip alacağım. Nelerine bakmalıyım?
Bence alınmaz artık çok eskidi onun yerine 2. el Xbox one s almak daha uygun olacaktır.

Arcade kasada 3K hatası mevcut almamanı tavsiye ederim Xbox 360 alacaksan e kasa alın son model.
Bende var memnunum.

Destekleri mevcut değil çoğu istediğin oyunu bulamayabilirsin 2.el piyasasıda kötü 600 TL'ye FIFA koymuşlar.

Konsolum olsun? 3060’lı sistemde yapamayıp da xbox 360’da yapabileceğin hiçbir şey yok. PC’de popüler oyunlar var zaten, exc. olanları da emülatör ile x360’dan çok daha iyi performans alarak çalıştırabilirsin. Lüzumsuz bence.

Daha önce de forumdaki arkadaşlarla konuşmuştuk.

2023'te Xbox 360 alınır mı? | Technopat Sosyal

Alınmaz. İkinci el garantisi devam eden Series S bir konsol alıp keyfine bakabilirsin. Eski konsolda oyun oynamak rahat değil. Çamur görüntü ve rahatsız kontrolcü ile oynamak mantık çerçevesinde saçmalık bence. Series S alıp eski yeni tüm oyunları rahatlıkla oynamak varken ölü yatırım yapmak mantıklı değil Türkiye'de.

Yeni konular

Geri
Yukarı