2023'te zorunlu askerlik kalkacak mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben askere gidene kadar askerlik kalkacak desene. Mis

Bu mesajım içinde her şeyi açıkladım isteyen okusun.

6 ay gittim askerliğe ve öyle sandığın gibi değil. Bir şey yaptırtmıyorlar. Sadece geceleri nöbet falan tutuyorsun 1 2 eğitim falan yapıyorsun. Zor değil. Silah en fazla 10 11 kere elime almışımdır.

Sorun o zaten ama bizim ekmeğimize ortak olacaklarsa ülkeye de bir faydaları dokunmak zorunda.

Eğer savaşsalardı kendi ülkelerinde savaşırlardı. Bizi insanlar istermi ne gibi sonuçlar doğururuz kafaları yok onların. Bırakın ekmeğimize ortak olmayı elimizden ekmeği alırlar yakında.

6 ay gittim askerliğe ve öyle sandığın gibi değil. Bir şey yaptırtmıyorlar. Sadece geceleri nöbet falan tutuyorsun 1 2 eğitim falan yapıyorsun. Zor değil. Silah en fazla 10 11 kere elime almışımdır.
Yapılmıyor zaten sorun o. Hani yapılmıyor niye o kadar uzun. Korkulacak yani yok zaten, KS'nin bahsettiği gibi.

Mustafa Kemal ve şehit edebiyatı ise bambaşka bir evren.

Vatani hizmet, görev ve namus borucudur askerlik.
İstersen paralı yap, istersen parasız yap.
Paralı yaparsan ülkenin ekonomisine katkıda bulunursun, parasız yaparsanda vatani görevini yapmış olursun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…