2023'te zorunlu askerlik kalkacak mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dediğiniz şey büyük ihtimal vicdani ret. Yoksa askerliğin din ile bir ilgisi yok. Ateist olmanız sizi askerlikten niye muaf kılsın?

Çok gidip gördün her seferinde temizlettiler.
Yalan değil çaylak erler 6 ay boyunca patates soyarlar tuvalet temizlerler ve bildiğim direkt çıraklık gibi bir şeyler yaparlar.
Dediğiniz şey büyük ihtimal vicdani ret. Yoksa askerliğin din ile bir ilgisi yok. Ateist olmanız sizi askerlikten niye muaf kılsın?
Ne bileyim hocam siz bahsettiğim haberi internet ortamı üzerinde görmediniz mi?

Hukukçu olarak gençlik damarına güldüm. Bu arada evinden alıp götürürler, hatta 3 ay disiplin cezası alırsın. Sebebini açıklarım bir ara lakin askerlik dini değil, vatandaşlık görevi. Vergi vermekle eşdeğer yani. Çürük raporun olmadığı müddetçe mecbur gidiceksin.

Ben şahsen askere giderken 5 yıldır çalışmakta olduğum iş yerinden ayrıldım ve onun sayesinde tazminatımı alabildim. Askerliğin sanırım tek iyi tarafı oydu onun dışında kesinlikle zorunlu askerliğin kaldırılması taraftarıyım. 2023'te kalkar mı hiç sanmam.

Yalan değil çaylak erler 6 ay boyunca patates soyarlar tuvalet temizlerler ve bildiğim direkt çıraklık gibi bir şeyler yaparlar.

Ne bileyim hocam siz bahsettiğim haberi internet ortamı üzerinde görmediniz mi?

Bende askerlik erlik yaptım kardeş? Hiç patates soymadım? Yalan bilgi yayma arkadaşım forumda!

Köle köle işinize gelmiyor her gün erken kalk spor yap. Boşluğa alış mısınız.

Askerlik yapmamışsın gelmişsin G3 öğrenmen 30 Dakka oda güzelmiş bilgine zekana hayran kaldım. Hiç silah eline almamışsın ama her şeyi biliyorsun.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…