2024 asgari ücret sizce ne kadar olacak?

Mustafa773

Hectopat
Asgari ücret zammı yaklaştı, sizce ne kadar yapacaklar? Ben 14-15 civarı olacağını düşünüyorum. Keşke hiç zam yapmasalar, zam gelince her şeye 10 katı zam geliyor. 1 veriyorlar 10 geri alıyorlar.

Asgari ücret zammı yaklaştı, sizce ne kadar yapacaklar? Ben 14-15 civarı olacağını düşünüyorum. Keşke hiç zam yapmasalar, zam gelince her şeye 10 katı zam geliyor. 1 veriyorlar 10 geri alıyorlar.

Olması gereken 15 seçim için yapılması gereken 16. ancak bunun sonu yok her yıl zam geldiğinde zammın kaç katı ürünlere zam geliyor kısır dönüye sıkışıp kaldık.

Asgari ücrete zam beklemek yerine gelmemesini dilemek ve zamları aza indirmesini istemek en mantıklısı ama halkta bunu göremiyorum maalesef.

Olması gereken 15 seçim için yapılması gereken 16. ancak bunun sonu yok her yıl zam geldiğinde zammın kaç katı ürünlere zam geliyor kısır dönüye sıkışıp kaldık.
O kısır döngü bir gün patlayacak ve ses çıkarmadığımıza yanacağız. Asgari ücrete zam gelmesini bekleyen sevinen ve sevinç çığlığı atan herkes bir gün pişman olacak ama iş işten geçecek bakalım neler olacak kısır döngüyü izleyelim ve neler olacağını görelim.

Bence olmaz olursa felaket zamların anlık yansımasını an itibari ile göreceğiz demektir önceden yavaştı şimdi hızlanacak. Zaten yılbaşında felaket zam geleceği konuşuluyor.
Sırf bu yüzden ekran kartı siparişi verdim taksitle, akşamda sıvı soğutma vereceğim feci zamlar yolda.

Sırf bu yüzden ekran kartı siparişi verdim taksitle, akşamda sıvı soğutma vereceğim feci zamlar yolda.
Çok iyi yapmışsınız hocam şimdi ne alsanız kar. Lütfen asgari ücrete zam gelecek diye de sevinmemek gerekir o zamla birlikte yılbaşında hızlanarak artan zamlar geliyor bilginize. Artık yavaştan-hıza geçiyoruz kemerlerinizi bağlayın asgari ücrete zam geliyor diye sevinenlerede özellikle dikkat etmesini söylemeliyim çünkü zam kazası yaşamayın zamlar artık hızlanma boyutunda.

@Mülteciye hayır Hocam'a buradan selam seviliyorsunuz saygılar. Sizinde yorumlarınızı bekleriz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı