2024 Yılında çıkış yapacak oyunlar tam liste!

Bazı oyunların çıkış tarihi belli değil hocam. Dediğiniz oyun da 2024 yılı içinde gözüküyor. Tarihi belli değil. Bulsaydım eklerdim Düzenleme süresi btimeden.
Anladim hocam. Elinize saglik.

Hocam harbiden 2021 daha iyi sanki hiçbir şey yok🤷

2021 yılında, Halo Infinite, Far Cry 6, Resident Evil Village, Deathloop, daha sayamadığım oyunlar çıktı.

Fark ettiysen 2024 3. ve 4. çeyreği tablo boş. Genelde büyük oyunlar bu zamanda çıkış yapıyor biliyorsun. Belli olmaz belki 2024 yılı fall 2024 ayları içinde çıkış yapacak güzel oyunlar da gelir.

2023 yılında çıkış yapacak oyun varsa 2024 yılına. 2024 yılında çıkış yapacak oyun varsa 2025 yılına ertelenir. Böyle böyle gider bu tablo.

2021 yılında., Halo Infinite, Far Cry 6, Resident Evil Village, Deathloop, daha sayamadığım oyunlar çıktı.

Fark ettiysen 2024 3. ve 4. çeyreği tablo boş. Genelde büyük oyunlar bu zamanda çıkış yapıyor biliyorsun. Belli olmaz belki 2024 yılı içinde çıkış yapacak güzel oyunlar da gelir.
God of War Ragnarok videosu görmüştük hocam.
Ayrıca it takes two unutmuşsunuz😐
Ama bence bomboş geçer ki belli halinden.
2021 Pyschonauts 2
2024 te çıksa daha heyecanlanırdım.
O yüzden iyi ki de diyorum çünkü sınav döneminde piyasa sakin olunca bende takılmıyorum çok.

God of War: Ragnarök videosu görmüştük hocam.
Ayrıca It Takes Two unutmuşsunuz😐
Ama bence bomboş geçer ki belli halinden.
2021 Pyschonauts 2
2024'te çıksa daha heyecanlanırdım.
O yüzden iyi ki de diyorum çünkü sınav döneminde piyasa sakin olunca bende takılmıyorum çok.

Şimdi aklıma geleni yazdım. Yoksa yılın oyunu olmuş bir oyunu unutmak doğal değil bence :D

Geri
Yukarı