2024 yılında iPhone 13 alınır mı?

Bütçe
36000

Calgrie

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba, maksimum bütçem iPhone 13 almaya yetiyor. 1 ay içinde alacağım. Sadece sosyal medyada fotoğraf çekmek küçük bir iki oyun oynamak amaçlı kullanacağım aynı zamanda şarj konusu benim için önemli. En azından 3-4 yıl götürmesi gerek. Kullanan arkadaşlar şarj ve ön kamera fotoğraf kalitesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirleriniz için şimdiden teşekkürler.

Merhaba, maksimum bütçem iPhone 13 almaya yetiyor. 1 ay içinde alacağım. Sadece sosyal medyada fotoğraf çekmek küçük bir iki oyun oynamak amaçlı kullanacağım aynı zamanda şarj konusu benim için önemli. En azından 3-4 yıl götürmesi gerek. Kullanan arkadaşlar şarj ve ön kamera fotoğraf kalitesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirleriniz için şimdiden teşekkürler.
iPhone 11 bile yeterli birkaç yıl güncelleme alır alınabilir telefon hayırlı olsun kamera şarj konusun da da iyi.

İPhone 14 e bakmanı veya 13 pro ya bakmanı öneririm aşağısı bakılmaz

O kadar götüreceğini düşünmüyorum. iPhone 11 bile 2 yıl önce çıktı ve yüzüne bakılmıyor. Hele 13 almak akıl işi değil.
iPhone 11 hâla güncelleme alan bir cihaz ve 2019’da çıktı.

iOS istiyorsan alınır.

Geri
Yukarı