2024 yılında Lenovo G510 alınır mı?

Ramazantv

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle herkese iyi sosyaller, 5000 TL'ye Lenovo G510 laptop buldum. Özellikleri şu şekilde:
Intel Core i7 4700MQ 2, 40GHz 8 cores.
AMD Radeon R7 M.265 2 GB ekran kartı.
8 GB RAM.
120GB SSD + 1TB HDD.
Bu bilgisayarı almamı önerir misiniz? Oynayacağım oyunlar Low ayarlarda GTA 4, GTA 5, Mafia 2, Far Cry 3, Far Cry Primal gibi oyunlar oynamayı düşünüyorum ve bütçem 5000 TL ile kısıtlı. Cevaplarınızı bekliyorum, iyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
5000TL'ye bu laptop olur da, o işlemci oyunları oynatır mı pek bilemedim.

10uncu yılımı doldurdum bu laptopla. Ben aldığım zaman nfs rivals henüz çıkmıştı ve gayet rahat bir şekilde oynayabiliyordum. Oynadığım tek oyun da o olmuştu zaten. Oyunlar hakkında hiç bilgim yok ama kıyaslama açısından yardımcı olabilir belki.

10uncu yılımı doldurdum bu laptopla. Ben aldığım zaman nfs rivals henüz çıkmıştı ve gayet rahat bir şekilde oynayabiliyordum. Oynadığım tek oyun da o olmuştu zaten. Oyunlar hakkında hiç bilgim yok ama kıyaslama açısından yardımcı olabilir belki.
Şuanda bi kasma donma mevcutmu kullanılabilir mi tavsiye edermisin

Bende de aynı laptop var işlemcisi i5 olanından. Unlost fps arttırma performans arttırma vs videoları izleyip performansı arttırıp bir tane saha 8 gb ram eklersen çok daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı