2024 yılında liselerin LGS taban puanları düşer mi?

Hocam tahminimden baya iyi geçti matematikte çok iyi olmamama rağmen kolayca çözdüm. Matematikten 4 Fenden 2 Türkçe ve İnkılaptan 1'er boşum var

Hocam tahminimden bayağı iyi geçti matematikte çok iyi olmamama rağmen kolayca çözdüm. Matematikten 4 fenden 2 Türkçe ve inkılaptan 1'er boşum var.

Anladım hocam. MEB yine sayısalı kolay yapıp sözelden zorlamış. Herkes muhtemelen yine yüksek puan alacak. İyi liseler 450 üstü ile alır yine.
Yanlısınız yok m hocam. Cevap anahtarı belli olmuş olması lazım.

Hocam sizce önceki senelerle bu sınav arasında zorluk açısından pek fark var mı yüzdelik dilimler nasıl değişir? Sorulara baktıysanız düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim
Tıpkı bensiniz hocam. Bende bakmak istememiştim. Annem zorla sınav sonuçları gelmiş gel bakalım dedi. Elimde olsa bende bakmazdım. Ama yine de bakmanızı tavsiye ederim.

Hocam sizce önceki senelerle bu sınav arasında zorluk açısından pek fark var mı yüzdelik dilimler nasıl değişir? Sorulara baktıysanız düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Technopat'taki yorumlara baktım. Sorulara da baktım. Fakat LGS bakınca elim ayagim titriyor öyle bir korku oluşmuş. Cok bakmadım. Ama zorluk seviyesini anladım. Gecen seneki puanlarla aynı olur bence. 5 10 puan oynama olabilir belki. Ama çok oynamayacagini sanıyorum. MEB'in kolay sormaması lazım. Belirleyici sorular azmış.

Hocam sizce önceki senelerle bu sınav arasında zorluk açısından pek fark var mı yüzdelik dilimler nasıl değişir? Sorulara baktıysanız düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim
Yanlış ve boş sayilarinizi söylerseniz tahmini bir yüzdelik söyleyebilirim

Umarım dediğiniz gibi olur hocam. Düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim
Technopat'taki yorumlara baktım. Sorulara da baktım. Fakat LGS bakınca elim ayagim titriyor öyle bir korku oluşmuş. Cok bakmadım. Ama zorluk seviyesini anladım. Gecen seneki puanlarla aynı olur bence. 5 10 puan oynama olabilir belki. Ama çok oynamayacagini sanıyorum. MEB'in kolay sormaması lazım. Belirleyici sorular azmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı