2024 yılında RX 590 alınır mı?

kenan3421

Femtopat
Daha fazla  
Elimde Ryzen 5600G APU sistem var ekran kartı almak istiyorum uygun fiyata Sapphire RX 590 Gold Edition buldum sizce beni kaç yıl götürür? Ağırlıklı olarak hikayeli oyunlar oynuyorum RDR 2 Witcher 3 GTA 5 gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elimde Ryzen 5600G APU sistem var ekran kartı almak istiyorum uygun fiyata Sapphire RX 590 Gold Edition buldum sizce beni kaç yıl götürür? Ağırlıklı olarak hikayeli oyunlar oynuyorum RDR 2 Witcher 3 GTA 5 gibi.

Ne kadara alacağına bağlı, güzel kartta w/FPS konusunda hiç iyi değil, çok eski.

DLSS modu ile 4 sene veya üstü.

Edit: Arkadaşlar 4 sene dediysem 3. Seneden sonra oyun için değil günlük kullanıma düşer 4 sene sonraki oyunları açacak demiyorum.
AMD bir kartta DLSS teknolojisi vardı da bizim haberimiz mi yoktu :)
Bu tip oyunlarda ortalama düzeyde yeterli olur ama güncellik açısından RX 6000 serisi ve üzeri kartlara bakın mümkünse, bütçe varsa minimum RX 6600 ya da benzeri güncel NVIDIA veya Intel ekran kartlarına bakabilirsiniz. RX 590 eskidi artık ve çok güç tüketiyor, bence değmez.

Bu tip oyunlarda ortalama düzeyde yeterli olur ama güncellik açısından RX 6000 serisi ve üzeri kartlara bakın mümkünse, bütçe varsa minimum RX 6600 ya da benzeri güncel NVIDIA veya Intel ekran kartlarına bakabilirsiniz. RX 590 eskidi artık ve çok güç tüketiyor, bence değmez.
Fsr 3 modunu kastetmiş sanırım.

Hocam DLSS modu var AMD kartlarda tabii 3. Parti olduğunu söylemeliyiz. Hatta bu mod 1650 2060'da bile kullanılıyor.

Geri
Yukarı