2024'te iPhone X alınır mı?

EOS

Centipat
Daha fazla  
2024 yılında iPhone X alınır mı? 2. el yurt dışı almayı düşünüyorum bütçem çok yok 5000 TL sizce halla iyi bir cihaz mı?

Benim antrenörümde vardı geçen sene, türkiye şampiyonasından dönecektik bilet alırken sitede bilgileri girerken telefon kendini anlamsız şekilde bir anda kapattı. Yani şarjı vs. varken durduk yere siyah ekran verdi. Yani bence alınmaz.

XS zorla en azından, ios 18 alacak işlemcisi ve rami çok daha iyi
XS'in rakipleri hangi telefonlar? Bende düşünüyorum.

Benim antrenörümde vardı geçen sene, türkiye şampiyonasından dönecektik bilet alırken sitede bilgileri girerken telefon kendini anlamsız şekilde bir anda kapattı. Yani şarjı vs. varken durduk yere siyah ekran verdi. Yani bence alınmaz.

XS'in rakipleri hangi telefonlar? Bende düşünüyorum.
Giriş seviyesi samsung telefonlar daha mantıklı olabilir iPhone almak şart değilse.

Giriş seviyesi samsung telefonlar daha mantıklı olabilir iPhone almak şart değilse.
Beinm gönlümde hep iphone kullanmak var hocam. Şuanda da redmi 9t kullanıyorum. Yani artık cidden androidlerden bıktım biraz daha apple ekosistemini merak ediyorum. Öyle ağır oyun oynamam instagrama girerken çıkarken donma kasma yapmasın kafi.

Valla bende şuan iphone X den yazıyorum 😃, güncellemeler yüzünden yavaşlıyabilir, max ios 14 de kalmanızı öneririm, benim elimdeki X’ i de 16.7 son sürüm, aşırı ısınma ve pilin hemen bitmesi gibi sorunlar yaşıyorum, oyun oynarken aşırı ısınma yapıyor, brawl stars oynarken bile ısınıyor, düşük sürümlü bir tane X almanız sizin için daha iyi olacaktır, poco x3 nfc den iphone x e geçtim performans ve kamera açısından çok memnunum, 2024 te hala iphone X alınır, ama XS yada XR almanız daha iyi olacaktır, kamera ve işlemcileri daha iyi xs ve xr’ ın, zaten aralarında çok az bi fiyat farkı var, yd almanızı öneririm, yurtiçi almak paranıza yazık olacaktır, X’ in yd piyasası 2500-4000 arasındadır, Düz X modelinde e-sim yoktur, o yüzden çift fiziki sim olan modelini alın, xs ve xr ın yd piyasası 3500-4500 arasında. Umarım hepsini okursunuz 😅

Beinm gönlümde hep iPhone kullanmak var hocam. Şu anda da Redmi 9T kullanıyorum. Yani artık cidden Android'lerden bıktım biraz daha Apple ekosistemini merak ediyorum. Öyle ağır oyun oynamam Instagram'a girerken çıkarken donma kasma yapmasın kafi.

Birkaç ay önce iPhone XS 256 GB satın aldım ben, şarj ve ekranın çok küçük olması dışında memnunum 5.8 inç ekran çok küçük gelebilir uzun süre Android kullanmış birine, IOS çok sınırlayıcı bir işletim sistemi çok APK kullanan biriysen bu konuda da üzebilir.

Giriş seviyesi samsung derken?, düşük özellikli A ve M serisinden olan cihazlardanmı bahsediyorsunuz?

11’den 15’e geçtim şarjı ve ekranından dolayı sen düşün. X alırsan 1-2 ay sonra keşke almasaydım dersin ama şarj sorun olmazsa al.
Tek sorunu ısınma ve şarj sorunu zaten

Geri
Yukarı