2024'te sıfır iPhone 12 alınır mı?

onikra

Picopat
Daha fazla  
30k civarına sıfır iPhone 12 alınır mı? Veya bunun yerine S23 mü almalıyım IOS'a çok fazla geçiş yapmak istiyorum ama iPhone 12 cidden fiyatına değmeyecek bir telefon ise S23 alırım rica ediyorum kulaktan dolma bilgilerle cevap vermeyin teşekkür ederim şimdiden.

30k civarına sıfır iPhone 12 alınır mı? Veya bunun yerine S23 mü almalıyım IOS'a çok fazla geçiş yapmak istiyorum ama iPhone 12 cidden fiyatına değmeyecek bir telefon ise S23 alırım rica ediyorum kulaktan dolma bilgilerle cevap vermeyin teşekkür ederim şimdiden.

iPhone 13 aşağısı şu anda iPhone alınmaz, çnkü aynı fiyata çok daha iyi Android'ler var. iPhone 14'e veya 13'e çıkamazsan S23 al derim.

Herhalde en doğru cevabı ben verebilirim. Kendim S23+ kullanıyorum. Kızım iphone 12. Kamera olarak karşılaştırayım önce. S23 gözle farkedilir şekilde önde. Özellikle gece çekimlerinde. Ekran kısmında zaten söz edilecek birşey yok. 60hz ile 120hz arasındaki fark inanılmaz. Bu performansa da yansıyor. S23te uygulama açışları ve ekran kaydırmalar çok hızlı. Ne donma ne de takılma var. Yani iphone cuların ios stabilitesi dedikleri olayı S23 parçalıyor. Burada işlemcinin gücü kendisini gösteriyor. Snapdragon 8gen2 enerji kullanımı olarakta önde.
Benim S23+ günlük kullanımda hücresel veri sürekli açık halde 2 günü çıkarıyor. Kızım her akşam şarja koyuyor ip12 yi.
Kızımın iphone 12 sini ağustosta aldım. S23+ ı eylülde

Herhalde en doğru cevabı ben verebilirim. Kendim S23+ kullanıyorum. Kızım iPhone 12. kamera olarak karşılaştırayım önce. S23 gözle fark edilir şekilde önde. Özellikle gece çekimlerinde. Ekran kısmında zaten söz edilecek bir şey yok. 60Hz ile 120Hz arasındaki fark inanılmaz. Bu performansa da yansıyor. S23'te uygulama açışları ve ekran kaydırmalar çok hızlı. Ne donma ne de takılma var. Yani iPhone cuların iOS stabilitesi dedikleri olayı S23 parçalıyor. Burada işlemcinin gücü kendisini gösteriyor. Snapdragon 8gen2 enerji kullanımı olarak da önde.
Benim S23+ günlük kullanımda hücresel veri sürekli açık halde 2 günü çıkarıyor. Kızım her akşam şarja koyuyor IP12'yi.
Kızımın iPhone 1ikisini ağustos'ta aldım. S23+ ı Eylül'de.

Dostum ömür konusunda Apple'i hiçbir şey geçemez ama S23 başarılı yine de.

Dostum ömür konusunda Apple'i hiçbir şey geçemez ama S23 başarılı yine de.
Bu yazdığınız bence doğru değil. Giriş seviyesi huawei P10 lite telefonum 7 yıldır hala çalışıyor. Şuan 2. Telefonum huawei nova5t 4 yıldır hiçbir donma kasma olmadan kullanıyorum. Eşim de 2. Telefonu giriş seviyesi redmi note 7 yi 5 yıldır sorunsuz kullanıyor. Ki bunlar ikisi giriş diğeri orta seviye. İphone uzun ömürlü söylevi sadece algı. Başka da birşey değil.

Geri
Yukarı