2030 yılına bir not bırak

Umarım GTA 6 çıkmıştır.

Merhaba dostum, 13.04.2021'den bırakıyorum kendime bu yazıyı.

Umarım midendeki sorunları biraz olsun geçirebilmişsindir.

Gelecek kaygın azalmış, askerden sağlık ile gelmiş olursun.

Tüm her şeye göğüs gerebilmiş, gerektiği yerde sağlam durabilmişsindir.

Mining devam edecek mi bilmiyorum altcoinlere geçersin sanırım o yıla kadar ya da başka bir şey.

Bitcoin şu an 513 milyar, o zaman ne olacak bilmiyorum borsa ya çok talep var her zaman ki gibi.

2 yıl sonra seçim var, içimden geçenler inşallah 2030 da olmuştur.

Monster laptopumu satılığa koydum satılacak ama uzun sürebilir.

GTA 6'yı hala beklemekteyiz, bir trailer ya da oyun içi video yok. Ama temennim GTA V gibi olmaması yönünde en azından çoğu detaysal özellik olarak.

Elder Scrolls VI nasıl olacak merak ediyorum, Skyrim de saatlerimizi gömdük onun trailer i yayınlandı ama kesin bilgi yok. Çok büyük olacağından şüphem yok.

Umarım yaşabilimişimdir 2030'a kadar görüp yüzünde gülücük açarsa, harbi helal olsun :)

Eğer alacağın riskler sonucu hala hayatını (hayatımızı) yitirmemişsen 9 yıl öncesinden sana kendinden bazı önemli notlar veriyorum. Yalnız olsak bile, kimse bizi sevmese, hatalar yapsak bile asla ama asla kim olduğumuzdan ve ülkümüzden vazgeçme. Hayatta verdiğimiz kayıplara alıştığını ve diğer bir çok kötü şeye alıştığını biliyorum. Umarım 3 yıl sonra sonuçlanacak kararsızlığımızı en iyi şekilde çözüme kavuşturmussundur. Bu günleri özlemle hatırlayacağını iyi biliyorum ama merak etme (senin de bildiğin gibi) bende 9 yıl sonra olacakları çok merak ediyorum :). 9 yıl sonra diyoruz kendi evine falan çıkmışsındır artık, kendi evine çıktığına göre umarım o kum torbasını almışsındır bak umarım diyorum. Almadıysan kafanı gözünü kırarım senin saçma sapan hareketler yapma. Neyse hadi görüşürüz cumhurbaşkanım, kendine iyi bak seviliyorsun kral :D.

Bu notu kendime bırakıyorum:

Hâlâ 6ix9ine mi dinliyorsun Özcan?

Yeni konular

Geri
Yukarı