206 Memory ve GPU clock sürekli maks çalışıyor

387018

Hectopat
Bilgisayar boşta olduğu halde Memory ve CPU clock maks çalışıyor. Bazen ekran kartı 1920'ye kadar çıkıyor.(ekran kartı 2060)

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    27,1 KB · Görüntüleme: 48
Monitör özelliklerini, kullandığın ekran çözünürlüğü ve Hertz'ini yazar mısın? Bir de görev yöneticisinin SS'ini koyar mısın?
Bende de AMD ekran kartı var ve bende sadece Memory clock Speed boşta Max çalışıyor GPU normal.

Dosya Ekleri

• pic.png
    pic.png
    334,6 KB · Görüntüleme: 49
Monitör özelliklerini, kullandığın ekran çözünürlüğü ve Hertz'ini yazar mısın? Bir de görev yöneticisinin SS'ini koyar mısın?
Bende de AMD ekran kartı var ve bende sadece Memory clock Speed boşta Max çalışıyor GPU normal.

Monitör 75Hz 27inç, 1920x1080p 75Hz kullanıyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    54,3 KB · Görüntüleme: 42
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    37,9 KB · Görüntüleme: 57
GPU kullanımın %2 yani korkulacak bir şey yok. Virüs falan olduğunu düşünmüyorum.
Bilgisayarı yeniden başlat bir düzelebilir. Eğer düzelmezse, Hertz'ini 59'a çek, büyük ihtimal düzelecek. En azından bende öyle oluyor. Fakat bunun tam sebebi bilinmiyor neden oluyor. Yeni mi olmaya başladı hep mi böyleydi?

GPU kullanımın %2 yani korkulacak bir şey yok. Virüs falan olduğunu düşünmüyorum.
Bilgisayarı yeniden başlat bir düzelebilir. Eğer düzelmezse, Hertz'ini 59'a çek, büyük ihtimal düzelecek. En azından bende öyle oluyor. Fakat bunun tam sebebi bilinmiyor neden oluyor. Yeni mi olmaya başladı hep mi böyleydi?

Masaya yumruk attım, şu an düzeldi. Her şey düzgün çalışıyor, teşekkürler.

Geri
Yukarı